sobota, 30 lipca 2011

Tyle jest dobrych wieści!

Chaneler: Faye Rouchi, 12 lipca 2011


Ukochani, tu Jeszua, i jak zawsze chcę się dzielić z wami naszą JEDNOŚCIĄ i naszą tożsamością.

Tak wiele naszych braci i sióstr uznaje mądrość za coś istniejącego POZA nimi, tak jakby coś innego, niż to co mają w zasięgu ręki, w swym własnym istnieniu, nie pozwalało im uświadomić sobie, że tak naprawdę…WIEDZĄ WSZYSTKO!

Tyle jest DOBRYCH WIEŚCI! Czy nie jest to dobra nowina, że jesteście cali i kompletni? To tylko wasze poglądy i pomysły, do których się dostroiliście, niepoprawne myślenie odwodzi was od tej Prawdy, trzyma ją zasłoniętą przed wami, aż do chwili, gdy pozwolicie im powrócić do nicości, z której powstały. Myśli te zadomowiły się w waszym umyśle i przydały ciężaru waszemu Sercu, gdyż wasze Serce ZNA waszą większą Prawdę – że jesteście Miłością, i że WIECIE WSZYSTKO, że jesteście twórcami najwyższego stopnia. Możecie tworzyć z poziomu waszego ograniczonego aspektu i doznawać oddzielenia i całego cierpienia, które z tego pochodzi, albo możecie objąć te DOBRE WIEŚCI o tym, że jesteście Całością, że jesteście kompletni.

Zachęcam was, abyście w tej chwili objęli tę myśl…JAM JEST CAŁOŚCIĄ, JAM JEST KOMPLETNA/Y…i dostrzegli wszystkie uczucia, nie myśli, lecz uczucia, jakie się pojawiają. Jeśli dostrzegacie jakiś opór, zachęcam was, abyście wraz z wdechem skierowali ten opór do przestrzeni waszego Serca, do promiennego światła w rdzeniu waszego istnienia. Powitajcie ten opór w Domu z Miłością, troską i delikatnością, jaką odczuwalibyście dla nowo narodzonego dziecka. Obejmijcie ten opór z Miłością, którą jesteście i która go rozpuści, pozwalając wam doświadczyć waszej Prawdy, waszej Całości w jaśniejszym świetle i rozumieniu, które niedostępne wam było jeszcze przed chwilą, zanim zrobiliście to proste ćwiczenie.

Często wdychajcie Miłość i wyobrażajcie sobie, jak Miłość wypełnia waszą energię, wnosząc jaśniejsze światło i promienność do waszego istnienia. Ukochane dzieci Boga, wasza ścieżka do o-świecenia nie musi być skomplikowana. Jest ona zawsze prosta, gdy robicie to Sercem, a nie umysłem. To tylko umysł cieszy się złożonością i jej poszukuje, bo pragnie się o-żywić. WY tutaj decydujecie. WY decydujecie, czy żyć umysłem, czy SERCEM! A czymże innym jest wasze Serce, jeśli nie tą częścią waszego istnienia, która raczej czuje, niż myśli. Nie zrozumcie mnie błędnie, nie mówię tu, żebyście nigdy nie myśleli, tylko żeby wasze wybory pochodziły raczej z waszego Serca, z waszych uczuć, a nie z waszego myślenia, z waszego umysłu. Gdyż to wasze Serce jest waszą Prawdziwą Jaźnią, a nie powłoka waszych poglądów.

Wyzwolenie nie jest niczym więcej niż tym jednym wyborem, dokonywanym do chwili, aż nie trzeba go będzie powtarzać. Wyzwolenie może się wydarzyć i wydarzy się w każdym momencie, gdy tylko skupicie się na waszym Sercu, na Miłości, którą jesteście i która was otacza. Decydujecie się to rozpoznać patrząc w oczy Miłości.

Zachęcam was, abyście wypróbowali to proste, lecz potężne ćwiczenie przez dzień czy dwa; wykonujcie je często, tylko przez jedną-dwie chwile, zabiera to tak niewiele postrzeganego przez was czasu, a jednak może ono was wyzwolić i wyzwoli was od ograniczeń, jakie stwarza wam czas. Możecie dzięki temu odkryć nowe znaczenie waszego oddechu, zauważyć, że oddech nie tylko podtrzymuje wasze  ludzkie życie, ale i ożywia to życie Miłością, która jest wami, którą wdychacie w każdej chwili. Umieśćcie tam swoją świadomość. Jest to niewiarygodnie potężna praktyka.

Życzę wam najcudowniejszego dnia, wypełnionego Miłością, która jest WAMI! Promieniujcie tą Miłością poza siebie, w ten sposób jesteście podłączeni do WSZYSTKIEGO CO JEST. W ten sposób JESTEŚCIE Kosmosem i czymś o wiele, wiele więcej.

Jestem Jeszua, wasz Kosmiczny przyjaciel i brat w tej podróży i wspólnym celu Oświecenia. Weźcie mnie za rękę, kiedykolwiek odczuwacie jakieś wyzwania, i pozwólcie aby przepływała przez was wieczna szczęśliwość, która istnieje w waszym Sercu, którą wszyscy jesteśmy, którą wszyscy dzielimy.

Miejcie dobrą podróż, jak zawsze i w każdy sposób pozostaję w was.

Przetłumaczyła Wika

1 komentarz:

  1. Cudowny, klarowny i jak zwykle bardzo pouczający przekaz, do tego są w nim zawarte konkretne propozycję prostej duchowej praktyki.

    Dziękuję wspaniałej tłumaczce oraz autorom, pozdrawiam wszystkich serdecznie
    Piotr

    OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.