niedziela, 17 lipca 2011

Wielkie przemiany trwają

Przekazała Faye Rouchi, 4 lipca 2011

http://soundofheart.org/galacticfreepress/content/great-changes-are-underway
.
Wielkie wstrząsy wydarzają się w wielu ludziach na całej planecie. A więc jeśli planeta nie istnieje, jeśli jest to tylko wibracja przełożona/przetłumaczona jako planeta, co to wszystko naprawdę oznacza? Gdy usuniemy wszystkie opowieści, wszystkie historyczne konteksty, to będziemy mogli to omówić na czysto energetycznym poziomie. Ale najpierw chciałbym od razu zaznaczyć, że wszystkie przekłady wibracji, jakie dostrzegacie, są jedynie symbolami – symbolami, wspólnymi dla wielu z was, jak również licznymi symbolami indywidualnymi. Ziemia jest symbolem wspólnym dla was wszystkich. Ziemia służy jako symbol określający energię, świadomość istoty, która jest waszą siostrą, a którą nazywacie Gają.

Wiele zmienia się na tym ciele, Ziemi, podczas gdy zmienia się energia Gai, i gdy zmienia się jej świadomość. Ma to wpływ na wszystkie energie, które połączone są z jej energią. To połączenie można określić jako holograficzne; oznacza to, że zmiana w jednym jest zmianą we WSZYSTKIM. Więc gdy każde z was zmienia swą energię, swoją wibrację, swoją świadomość, WSZYSTKO się zmienia. Gdy następują te zmiany, wasze symbole się zmieniają – takie jak wzorce pogodowe, trzęsienia ziemi, rozbłyski słoneczne etc. Wszystkie te wydarzenia są symbolami zmiany. Dobrze byłoby pomyśleć tu o żywiołach, o ogniu i wodzie. Ogień, transformacja; woda, płynne światło, światło zagęszczone w wodę. Ogień i woda mają wiele wspólnych cech, ale jedną istotną różnicę stanowi tu temperatura, gorąco i zimno, woda/zimne/zamarznięte…ogień/
gorące/płynne w swych najbardziej skrajnych oddziaływaniach. Oba te żywioły mieszają się w powietrzu, w atmosferze, gdzie stają się one bardziej nieuchwytne dla człowieka, gdyż zdają się tracić wizualną i fizyczną formę. Wiatr tworzy się z tańca wody i ognia. Pomyślcie o tych rzeczach, gdy śledzicie zmiany pogody i same te żywioły, i dostrzegajcie wiadomości, jakie wam one przynoszą, zarazem zbiorowo, jak i indywidualnie. Wszelkie wzorce pogody, jakich osobiście doświadczacie, stworzyliście albo sami – w swym osobistym Wszechświecie w określonym czasie – albo też zbiorowo. Jest w tym zawarta wiadomość dla was, dotycząca tego, co dzieje się wewnątrz was. Wiele razy będzie to dla was oczywiste, a niekiedy mniej oczywiste. Namawiam was, abyście zaczęli traktować pogodę jako wskaźnik waszej uwalniającej się energii i waszej rozszerzającej się świadomości. Nauczcie się rozpoznawać ten bardzo osobisty taniec, jaki wspólnie rozgrywacie, gdy wchodzicie w relacje z żywiołami i uczycie się nad nimi panować, gdy stwarzacie przy ich współudziale.

Substancjalność jest iluzją, to symbole, jakich wasz umysł używa, by przełożyć dla was energię na formę. Zacznijcie obserwować to, co wydaje się substancjalne, w bardziej symboliczny sposób. Nie trzeba tego analizować, po prostu to obserwujcie. Pamiętajcie, że jesteście magami, że dyrygujecie tymi rzeczami. Częściej obserwujcie w sposób symboliczny. Dziś wybieracie kolor niebieski, a wczoraj to był na przykład czerwony. Patrzcie na to, co nauczyliście się traktować jako świat i zacznijcie rozpoznawać, czego używacie, by odmalować dany obraz. Nauczcie się rozpoznawać w nim odbicie siebie, którym on naprawdę jest. Czy namalowaliście więcej uśmiechów, czy gniewnych i zmarszczonych twarzy swych braci i sióstr? Wystarczy tylko to obserwować, jednakże wiedzcie, że jako artyści możecie zmieniać części składowe dzieła. Aby to zrobić, po prostu wyraźcie taką intencję. Pomyślcie, że chcecie ujrzeć więcej uśmiechów na waszym obrazie. Patrzcie, jak wpływa to na wasze odbicie, a odbicie to wpływa na was. To cudowny taniec, który tańczycie jako magowie, stwarzający waszą ziemską rzeczywistość. Gdy o tym pamiętacie, gdy to rozpoznajecie, wchodzicie bezpośrednio w tryb stwarzania, a daleko od trybu bycia ofiarą. Podnosi to również sposób, w jaki postrzegacie swoją Jaźń, i dostraja was do bardziej kosmicznego punktu widzenia. Jesteście artystami i malujecie swój świat na swój sposób i w każdej chwili. Nie macie się tego uczyć, gdyż już to robicie, natomiast byłoby mądrze, gdybyście zaczęli to rozpoznawać i uświadamiać to sobie. To WASZA rzeczywistość i możecie ją namalować w taki sposób, w jaki tylko pragniecie.

Jesteśmy Jednym. Jestem Jeszua, znany wam jako Jezus, ale naprawdę jestem wami, gdyż jesteście Chrystusem, w Jedności jesteśmy Chrystusową Świadomością.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.