sobota, 30 czerwca 2012

Pozostańcie skupieni na swym sercu i swej Boskości

Pozdrowienia, Świetlni Współ-Pracownicy!  Rozpoczęła się dla was nowa era, nowy początek; wystarczy, że weźmiecie go w objęcia. Wychodzi teraz na jaw wiele spraw, które rozgrywały się za kulisami. Poczujecie to, jeśli tylko wejrzycie w wasze serca. Niekoniecznie musicie znać wszystkie szczegóły, ale jeśli umiecie przyjąć to na poziomie serca, znajdujecie się bezpośrednio na waszej drodze w nowe życie, w nowy początek.

Kochani przyjaciele, wciąż tylu rzeczy nie jesteście świadomi, a nadchodzące dni coraz więcej z tych spraw będą wam objawiać. Weźcie to na spokojnie i pamiętajcie, aby pozostawać w ześrodkowaniu i w waszym sercu. Cokolwiek was zastanawia, czegokolwiek nie potraficie zrozumieć, po prostu przepuśćcie to przez swoje serce jak przez dekoder. Niech to wszystko się przez wasze serce przesieje i tam dojdzie do waszej świadomości.

Moi ukochani Świetlni Pracownicy, nawet nie zdajecie sobie jeszcze sprawy z ogromu tego, co osiągnęliście. Czas pokaże, jak mawiacie, i wtedy uświadomicie sobie to lepiej. A na razie niech prowadzi was serce i wasza miłość dla wszystkich Istot, włącznie z kabałem, gdyż potrzebują jej oni teraz.

Chciałbym poruszyć parę kolejnych punktów, aby wam pomóc w waszym procesie wzniesienia. Do tej pory już wiecie, że wasza forma się trochę zmienia. Krystaliczna struktura waszych ciał staje się całkiem stabilna i promienna. Z tego powodu będziecie mieć ochotę na lżejsze i czystsze pokarmy, i zauważycie, że świeże, surowe owoce i warzywa, orzechy, nasiona i rośliny strączkowe dostarczą wam wysoko-wibracyjnej energii, jakiej potrzebujecie.

Oczyszczenie waszego otoczenia też będzie dla was pomocne. Trzymajcie się z dala od elektroniki, na ile to tylko możliwe, zwłaszcza od telefonów komórkowych i telewizji, i przebywajcie wśród przyrody tak często, jak to możliwe - w ten sposób pielęgnujecie swoją istotę, prowadząc ją na poziom, na jaki ma się wznieść. Wiecie też, że przebywając w najwyższym możliwym stopniu w chwili obecnej, pomagacie przeciwdziałać przyprawiającemu o zawrót głowy poczuciu, że czas upływa z tak szaleńczą prędkością.

Niekiedy możecie czuć, że jesteście pośrodku składającej się z obrotów przejażdżki, jak w parku rozrywki. Pozostańcie zakorzenieni w centrum i obserwujcie, jak świat wiruje wokół was do momentu, aż się ustabilizuje, a wy zorientujecie się, gdzie jesteście. Wdychajcie w każdej chwili Światło, tak jakby było to powietrze, albo pełnymi łykami, jeśli chcecie, i wyrażajcie intencję, aby dotarło ono do wszystkich komórek w waszym ciele. Już wam o tym mówiliśmy, ale jest to teraz bardzo ważne.

Jedynie obserwujcie negatywne doznania, wspomnienia, myśli i przekonania, jakich doświadczacie, i pozwólcie, by wypłynęły z was one jak spłukane falami, które zabierają ze sobą wszystko do morza. W tym przypadku morzem jest otaczająca was Aura, i niech przemieni ona wszystko co negatywne, niech przetworzy to wszystko i wypuści do atmosfery i kosmicznego otoczenia jako coś pozytywnego, jako Miłość, Światło i energię.

Zwracajcie uwagę na twórcze myśli, dotyczące tego, w jaki sposób będziecie chcieli uczestniczyć w życiu na Nowej Ziemi, gdy przybierze ona swój kształt. Zwracajcie uwagę na wizje, jakie pojawiają wam się w trakcie medytacji, na temat tego, jak chcecie się czuć i w jaki sposób istnieć. Zezwólcie sobie na każdą możliwość i stwarzajcie z radością i entuzjazmem, Kochani.

Wszystko jest już przygotowywane na to, aby Światło było bardziej widoczne i krzepiące, gdyż ciemność jest przez was usuwana i przekształcana z naszą pomocą ze sfer Duchowych i Galaktycznych. Wiedzcie, że jesteście już o wiele bardziej zdolni uczestniczyć w działaniach pełnych miłości wobec siebie i innych; uznajcie to za normę, gdyż wszelkie sytuacje, w jakich się kiedyś znajdowaliście, a które powodowały wasze zaniepokojenie lub ból, zaczną się rozpuszczać jak mgła, która się unosi i odsłania piękne błękitne niebo.

Bądźcie przygotowani na wyłanianie się wspomnień o waszej Prawdziwej Esencji, o tym, kim naprawdę jesteście, zanim przywdzialiście płaszcz dualności i wypróbowaliście tyle ról w tylu wcieleniach wyłącznie dla celów waszego oświecenia, transformacji i rozwoju, tylko po to, aby odnaleźć waszą prawdziwą jaśniejącą Jaźń, która wyłania się pośród tak wielkiej Boskiej Miłości i tylu zdolności i możliwości.

Jesteście tak blisko, moi Kochani. Proszę zachowujcie ześrodkowanie w swym sercu i nie przejmujcie się zbytnio wstrząsami i zmianami, które się wokół was wydarzają. Ujrzyjcie siebie jako centrum wiru i zakotwiczcie się w Ziemi, aż poczujecie się stabilnie. Nic poza waszą Boskością nie jest teraz rzeczywiste. Nic poza waszym połączeniem z wszystkimi innymi w tej Boskości nie jest teraz rzeczywiste. Nic poza Prawdą, że jesteście Jednym ze wszystkimi Istotami tu na Ziemi i we wszystkim galaktykach, nie jest teraz rzeczywiste!

Bądźcie przygotowani na zmiany, ale postrzegajcie je jako powrót do waszych Prawdziwych Jaźni. Pozostańcie w spokoju, tak jakbyście byli w centrum huraganu. Ten huragan w żaden sposób nie zaszkodzi wam, jeśli pozostaniecie w jego środku.

Z całą moją miłością -

JAM JEST Sananda i jestem zawsze do waszych usług.


Przekazała Fran Zepeda, 25 czerwca 2012

http://www.franheal.wordpress.com  (Blog)

http://www.franhealing.com/Current-Channelled-Message.html (Website)

Przetłumaczyła wika

1 komentarz:

 1. Dzięki ci wspaniała Kreacjo

  Stwarzasz piękno bym mógł je podziwiać
  Dajesz natchnienie bym pragną cię wysławiać
  Umacniasz me ciało bym chwycił pióro by opisać Cud

  Miłość twa wieczna majestatycznie spływa na piękne dusze
  Choć dusz jest wiele , to mieszka w nich jeden stwórczy Duch
  Nie spocznę póki ci nie dorównam i ty wtedy się mną zachwycisz

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.