niedziela, 10 czerwca 2012

Bądźcie kalejdoskopem Jedności

Niezależnie od tego, gdzie się znajdujecie w energetycznej spirali, wszyscy wznosicie się w swej częstotliwości. Napływ energii, jaki towarzyszy aktualnym układom gwiezdnym, spowoduje ogromne skoki w waszej świadomości. Niezbędne jest tylko to, abyście otworzyli wasze serca w stopniu, jakiego jeszcze nie osiągnęliście, Kochani. Energie będą was wspierać; musicie jedynie zezwolić, aby przebudzenie się dokonało.

Poprzez wszechświaty rozprzestrzenia się potężny efekt domina, i dalej będzie się to wydarzać, gdy się otwieracie i dajecie prowadzić sercu. Stajecie się już w tym całkiem wprawni, a pytanie dotyczy jedynie tego, jak dalece pragniecie objąć niewiarygodny napływ energii Światła i Miłości, które wlewają się do waszych serc, gdy o tym mówimy.

Ukochani, to są chwile, które przekraczają wszelkie wasze oczekiwania dotyczące waszej zdolności wchłonięcia maksymalnej ilości cząstek Światła, jakie kiedykolwiek mogliście zaabsorbować. Od was zależy, czy je wykorzystacie i wystrzelicie w formie intencji i wizualizacji dla Nowej Ziemi, czy wyobrazicie sobie, jak by ona wyglądała, gdyby była pełna takiej równowagi i bogactwa jak cały wachlarz kolorów, reprezentujący każdy odcień tęczy w swej całkowitej i promiennej eksplozji.

Być może już to zgadliście: wy sami, każde z was i każda istota w każdym wszechświecie ma potencjał, aby rozświetlić się jak robaczek świętojański, generując cały kalejdoskop lśniących barw, z których każda jest unikalna dla każdej spośród Istot, ale wszystkie razem tworzą tak przepiękną kombinację – unikalną dla każdej swej części, jednak równocześnie tak zrównoważoną i zsynchronizowaną w Całości.

Wyobraźcie sobie, jeśli chcecie, ten przepiękny zbiór, w którym  żaden kolor czy odcień nie jest umniejszony ani uznawany za pośledniejszy czy nieważny. Pomyślcie, że każdy z nich ma możliwość promienieć osiągając pełnię swego potencjału i wartości. Zezwalając na to już podnieśliście napięcie stokrotnie, tysiąckrotnie. Słowa nie są w stanie opisać, co dzięki temu stwarzacie.

Nie muszę wam mówić, jak ważne jest każde z was w tym przedsięwzięciu zwiększania Światła stu- i tysiąckrotnie, Kochani. Dajcie sobie teraz chwilę na zwizualizowanie tego i ujrzyjcie możliwości, jakie posiadacie, by nowa równowaga i dostrojenie energii męskich i żeńskich mogły wydać swe owoce.

To czas, by każde z was zalśniło i zajaśniało, i założę się, że nawet nie jesteście z stanie wyobrazić sobie waszych możliwości przełamywania wszelkich swych barier i ograniczeń, teraz i zawsze, gdy poruszacie się w tym roku waszego liniowego czasu.

Bądźcie czymkolwiek, co wasze serce ogarnia, moje dzielne Dusze Pokoju i Miłości. Bądźcie Całością tego, czym możecie być, i wnieście to krocząc naprzód ramię w ramię z innymi Istotami, waszymi towarzyszami drogi, w waszą wspaniałą Nową Ziemię, jako Jedność.

JAM JEST Sananda, i zawsze jestem z wami.

Przekazała Fran Zepeda, 4 czerwca 2012

http://www.franheal.wordpress.com  (Blog)
http://www.franhealing.com/Current-Channelled-Message.html (Website)

Przetłumaczyła wika

1 komentarz:

  1. Witajcie Kochani czytający również te przekazy. Jestem pod ogromnym wrażeniem. Po raz kolejny odkrywam coś, co jest potem potwierdzone w przekazie. Te przekazy to dla mnie balsam dla duszy. Wielkie dzięki i ukłon w stronę tych, kórzy wkładają tyle serca i pracy dla innych - aby ci, którzy szukają mogli odnaleźć w sobie boskie światło, bezinteresowną miłość i własną drogę. Gorące pozdrowienia i uściski. Iskierka

    OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.