niedziela, 3 czerwca 2012

Bądźcie jednością z Makrokosmosem

Stosowanie się do praw Wszechświata nie zawsze było dla ludzkości priorytetem. Przez tak długi czas istniało tu wielkie od nich oddzielenie. Teraz  zbiorowa świadomość ludzkości pełniej ogarnia Prawa Wszechświata. Mimo że prawa te zawsze obowiązywały, ludzkość aż do teraz nie żyła zgodnie z ich rytmem.

Ujrzyjcie olbrzymią przemianę w Świetle i Miłości. Nie byłaby ona możliwa, gdyby moc nie poruszyła się zgodnie z rytmem Praw Wszechświata. Odkryjecie coraz więcej zbieżności i synchroniczności, pojawiających się jako rezultat tej przemiany.

Teraz, wraz z nieuchronnie zbliżającym się dostrojeniem i zrównoważeniem energii męskich i żeńskich, o wiele więcej stanie się możliwe. To wielki krok na drodze powrotu do Źródła i stania się Jednością z Wszystkim Co Istnieje.

Zaczynacie dostrzegać działanie Boskiego Planu w jego całkowitym totalnym ruchu naprzód. Wielkie zmiany jakie wy, nasi ukochani Świetlni Pracownicy, zapoczątkowaliście, przesączają się do każdego zakątka Wieloświata {Multiverse}. Bądźcie tego pewni.

Proszę, dajcie sobie teraz chwilę na oszacowanie swojego postępu w oczyszczaniu starych przeterminowanych systemów przekonań. Jakie są teraz wasze priorytety? W jaki sposób siebie postrzegacie i za kogo siebie uważacie? Czy zaczynacie widzieć siebie jako nieustannie wartościowe części większego Makrokosmosu, tak samo jak każda komórka w waszym ciele jest zawsze wartościową częścią waszego ciała fizycznego?

Czy pozwalacie sobie na wpływanie i dostrajanie się do siebie nawzajem, tak jak wasze układy ciała wpływają na siebie i synchronizują się wewnątrz waszego ciała? Czy widzicie każdą Istotę jako równie wartościową część Całości, bez żadnych wyjątków? Nie odrzucilibyście części swego ciała ponieważ różni się od innej, prawda?

Zbadajcie dokładnie w jaki sposób postrzegacie każdą Istotę, czującą lub nie, na tej planecie i we wszystkich Wszechświatach. Czy czujecie ten rytm? Czy czujecie pulsowanie całego Wieloświata, tak jak czujecie pulsowanie waszego fizycznego ciała? Czy czujecie bicie serca i pulsowanie Matki Ziemi, tak jak czujecie bicie serca w swym własnym ciele?

Czy czujecie głęboką Miłość dla każdej Istoty Ludzkiej, każdej rośliny i zwierzęcia, każdej Istoty Galaktycznej, które to istoty tak naprawdę nie różnią się od was samych? Pomyślcie o tym. Wszyscy jesteście częściami jednego wielkiego funkcjonującego organizmu, Wszystkiego Co Jest, i nie jest on różny od funkcjonującego organizmu, jakim jest wasze własne ciało. Nie jest różny, Kochani.

Ujrzyjcie tę złożoność, ujrzyjcie tę prostotę, ujrzyjcie synchroniczność, i ujrzyjcie wartość każdej Istoty w Wieloświecie jako drogocennej części Całości. Obejmijcie swą świadomością cudowność tej idei, tej Rzeczywistości, tej Prawdy. Gdy uczycie się kochać bezwarunkowo każdą komórkę w swoim ciele, jak również i każdą Istotę na tej Ziemi i w całym Kosmosie, zaczynacie pojmować całokształt możliwości całkowitej integracji w sobie i poza sobą, i doświadczać cudu działania jako wspaniała Jedność.

Docieracie do większego zrozumienia konsekwencji spotkania się wszystkich aspektów was samych, kiedy jesteście świadkami spotykania się wszystkich aspektów wewnątrz Wieloświata. Zaczynacie pojmować co to znaczy być Jednością z Wszystkim Co Jest.

Jesteście wszyscy drogocennymi klejnotami, które mają być traktowane z taką samą bezwarunkową Miłością i szacunkiem – tak wszyscy Ludzie, jak i Istoty Pozaziemskie, a w rzeczy samej wszystkie Istoty, czujące i nieczujące, zasługują na taką samą bezwarunkową Miłość i szacunek z waszej strony. W głębi siebie dobrze o tym wiecie. Teraz staje się to lepiej zintegrowaną częścią waszej wiedzy niż kiedykolwiek przedtem, z taką samą pewnością jak każdy oddech, który bierzecie.

Jesteście wszyscy tak drogocenni dla nas z Królestwa Ducha, i dziękujemy wam głęboko za oddanie i pełną miłości troskę, z jaką dzielicie się swoją bezwarunkową Miłością z każdym mężczyzną, kobietą i dzieckiem, z każdą rośliną, każdym zwierzęciem i każdym innym organizmem na tej Ziemi, i tak samo dziękujemy wam z wielką wdzięcznością za szacunek i bezwarunkową Miłość, jaką podjęliście się okazywać wszystkim Istotom we wszystkich Wszechświatach i we Wszystkim Co Jest.

JAM JEST Sananda, i jestem zawsze do waszych usług.

Przekazała Fran Zepeda, 30 maja 2012

http://www.franheal.wordpress.com  (Blog)
http://www.franhealing.com/Current-Channelled-Message.html (Website)
Copyright © 2012 by Fran Zepeda

Przetłumaczyła wika

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.