niedziela, 1 kwietnia 2012

Pozwólcie odejść

Przetłumaczyła Wika

Drogi tego świata zmieniają się, kochani. Trzymajcie się mocno. Doznacie tego, czego nigdy nie doznaliście w żadnym z waszych wcieleń, odkąd wasze dusze rozpoczęły to trójwymiarowe doświadczenie.

Czego nauczyliście się z wszystkich tych doświadczeń trzeciego wymiaru? To zaiste pytanie, nad którym warto się zastanowić, gdyż już wkrótce, jak wiecie, będziecie mogli go zostawić i ruszyć dalej z bogactwami, jakie zgromadziliście dzięki tym przeżyciom. Weźcie ten dar i idźcie dalej. Cóż to będzie za cudowny dzień, gdy wkroczycie na tę Nową Ziemię z naręczem swych darów, zostawiając za sobą ból i cierpienie, jakich doznaliście w trakcie tej nauki.

Przepiękna, świetlista poświata promieniuje z tych klejnotów, jakie ze sobą wnosicie w tę nową erę. Przeobraziliście wiele doświadczeń w to podłoże dla waszego szczęścia, kochani. Trzymajcie te dary i oglądajcie je. Są one wasze na zawsze i będziecie się nimi dzielić z wieloma innymi, gdy zbierzecie się wspólnie, a wasza miłość i wiedza będą przeznaczone dla każdego chętnego ucha i serca.

Czas zakasać rękawy, drodzy przyjaciele, i śmiało zapuścić się w tę nową Krainę Dobrobytu, gdzie jest mnóstwo Miłości, mnóstwo Przebaczenia, mnóstwo Współczucia, mnóstwo Powodzenia, i mnóstwo znaczących chwil Teraz. Obejmijcie to, kochani, obejmijcie i cieszcie się tym!

Wszyscy zaszliście tak daleko. Wszyscy powinniście być wychwalani za swą siłę i odwagę w przemierzaniu tej niebezpiecznej ścieżki, prowadzącej do piątego wymiaru, do Bram Wszystkiego Co Istnieje. Poklepcie się po plecach i idźcie dalej. Przed wami kolejne drogi do przemierzenia, kolejne sprawy do puszczenia i zostawienia za sobą. Mottem na ten dzień jest „pozwólcie odejść”, kochani.

Puśćcie i pozwólcie odejść wszelkim pozostałym zranieniom, niechęciom, urazom, żalom i bólowi, które trzymają was z dala od prawdziwej Błogości. Zbadajcie co w waszym życiu wymaga jeszcze uwolnienia. Co jest potrzebne do dopełnienia doświadczeń, by mogły one przynieść pochodzące z tych lekcji dary? Co powinniście jeszcze puścić?

Zastanówcie się nad tym i otoczcie to swym wspaniałym Światłem, a wyłonicie się zwycięscy na Nowej Ziemi i w piątym wymiarze, czyści, przejrzyści i gotowi na cudowną radość i ekspansję. Obiecujemy wam to!

Wasz kochający brat Jeszua

Przekazała Fran Zepeda, 21 marca 2012

http://www.franheal.wordpress.com
http://www.franhealing.com/Current-Channelled-Message.html

Copyright © 2012 by Fran Zepeda.

6 komentarzy:

 1. Dziś wstałam z niezbyt dobrym humorem, wszystkiego miałam dość i pragnełam uciec od tego ciężkiego życia. Zamknęłam oczy i zaczełam słuchać swojego serca... coś kazało mi mówić do siebie "pozwalam sobie na smutek, pozwalam sobie na płacz, pozwalam sobie na nieukładające się włosy ;),pozwalam sobie na pojscie do szkoły , pozwalam sobie na każdą rzecz która mi w jakims stopniu przeszkadza, pozwalam sobie na to że nie chce sobie pozwolić... po jakimś czasie energia we mnie zmieniła się i znów zachciało mi się żyć. Ciesze się, że ze smutku potrafi zrodzić się tyle pozytywnych zdolności, mądrości i talentów :). Życze każdemu lightworker by uzdrowił siebie i mam nadzieje że nadejdzie nasz czas gdzie spotkamy się razem, siądziemy na zielonej trawie wsród szumiących drzew, złapiemy się za ręce i będziemy oświetlać naszą cudowną Ziemie naszymi sercami ! Namaste :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudownie pozytywny przekaz, krótki a jakże piękny, czuję od niego samą miłość.

  OdpowiedzUsuń
 3. Pięknie to napisałaś.. Tak będzie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Droga Anonimowa ! Taki pozytywny tekst powinien być szeroko dostępny ! tak wiele ludzi czuje to co Ty :D wybacz proszę i pozwól mi go puścić dalej :) dziękuję i ... Kocham Cię Siostro :)))

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję za Twój komentarz, Anonimowy. Inspirujące. Dziękuję. Namaste dla Twojej Duszy.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja wam również dziekuje, nawet nie wiece jak mi miło :) A to coś dla was kochani, http://www.youtube.com/watch?v=Gnaqo99WFs4 - nic mnie tak nie napawa nadzieją jak słowa Jezusa :)

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.