niedziela, 25 marca 2012

Zezwalaj

Tłumaczyła Wika

Witajcie, moi ukochani. Teraz nadszedł czas wielkiego przebudzenia, przemiany substancji ciała, umysłu i ducha. Czasami może się wam to wydawać przytłaczające, gdyż zmieniacie się całkowicie w wielu swych przejawach. Dość często przekraczacie teraz wymiary i możecie nie być tego świadomi. Trzymajcie się mocno, codziennie ugruntowujcie się i, proszę, nie ustawajcie w medytacjach.

Przygotujcie się na wiele kolejnych zmian. W waszych ciałach fizycznych rozwija się i wzmacnia wasza struktura krystaliczna, dlatego chwilami możecie mieć bardzo niezwyczajne odczucia oraz zawroty głowy. Pomocą w tym jest picie dużych ilości wody i ćwiczenia na łonie przyrody. Być może macie ochotę spędzać o wiele więcej czasu w spokoju, oddając się autorefleksji. Wszystko to należy do procesu Wzniesienia, kochani, i sugeruję wam, żebyście z tym nie walczyli.

Przechodzicie od postawy opartej na „robieniu” i umyśle, który jest sterowany przez ego, do „bycia”, wypływającego z waszej ześrodkowanej w sercu esencji. Wasze serce połączone jest z sercem Jedności. Dostęp do niego łączy was ze wszystkimi sercami we wszystkich wszechświatach. Harmonizujcie się z tym rytmem coraz bardziej w trakcie waszych medytacji oraz wtedy, gdy po prostu Jesteście w ciągu waszego dnia. Łączenie się z własnym rytmem serca zbliża was do innych. Rytmy te synchronizują się wzajemnie.

Skupcie się na swym oddechu i rytmie serca i pozwólcie myślom przepływać. Nie martwcie się tym, że czas zdaje się pędzić jeszcze szybciej. Zostaliście pochwyceni przez te gigantyczną falę Miłości, która rozprzestrzenia się we Wszystkim Co Jest. Podążajcie wraz z nią. Wejdźcie w nią. Bądźcie z nią razem. Zezwalajcie na to, kochani. Oto słówko dnia: zezwalaj.

Jesteście czymś o wiele większym, niż to sobie uświadamiacie. Obejmijcie to. Uchwyćcie spojrzeniem. Ogarnijcie to w całości, a wkrótce się do tego dostroicie. Dosięgacie wyżyn i głębi, jakich nigdy do tej pory nie dotknęliście. To wszystko jest czymś niesłychanym i niespotykanym. To wszystko jest czymś nowym. I wszystko jest przez was stwarzane i wynajdywane. Zatem podążajcie za tym i Oddychajcie, Zezwalajcie i Obejmujcie.

Piękno waszego światła widziane z naszej perspektywy jest oszałamiające. Poczujcie fale Miłości, które do was wysyłamy i bądźcie pewni, że się Wznosicie, o ile tylko skupiacie na tym swoją intencję. Wszystko, co teraz robicie, powinno zawierać odpowiedź na pytanie: „Czy przyczynia się to mojego Wzniesienia oraz Wzniesienia innych? Czy jest to z korzyścią dla innych oraz mnie samej/samego? Czy służy to najwyższemu dobru – mojemu i innych?” Oparcie swych działań i myśli na tych intencjach podnosi wasze wibracje oraz wibracje innych, jak również całej planety.

Wasze postępy są wspaniałe, moi drodzy przyjaciele. Nie miejcie co do tego wątpliwości. Skupiajcie się na tych intencjach, a równocześnie unikajcie rozproszenia i negatywnych wpływów ze strony tego, co nie pochodzi z wyższych wibracji serca. Nieustannie jesteście zasypywani pokusami, by trzymać się niższych wibracji waszej starej, opartej na ego egzystencji. Uświadamiajcie to sobie i mówcie temu: „Nie, dziękuję”, a potem idźcie dalej do przodu i wzwyż ku Jedności ze Wszystkim Co Istnieje.

Wasz kochający brat Jeszua.
Dziękuję, Jeszuo.
Przekazała Fran Zepeda
18 marca 2012

http://www.franheal.wordpress.com
http://www.franhealing.com/Current-Channelled-Message.html

Copyright © 2012 by Fran Zepeda.

4 komentarze:

 1. Tak..nektar tego co prawdziwe i słodkie.. swym zrozumieniem koi wszelkie rany, wypełniając wszystkie miejsca swym Światłem.. :) Dziękuję za przekaz i dziękuję Tobie Wiko :)

  Q.

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki Małgosiu za wspaniały, pokrzepiający przekaz.

  OdpowiedzUsuń
 3. No właśnie....dziś doświadczyłam czegoś niezwykłego : przez chwilę byłam w pracy i jednocześnie mnie tam nie było. Po czynnościach ,które wykonywałam myślę,że trwało to ok. 10 minut. Głowa jakaś "pełna"(jakby skóry było za mało). I te lekkie zawroty...Mam nadzieję , że to właśnie o czym mówi mój Ukochany Jeszua.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Jeśli czujesz, że głowa jest zbyt mała na jej zawartość, to znaczy, że świadomość staje się bardziej przestrzenna (wielowymiarowa). Te przebicia spoza 3D będą coraz częstsze i dłuższe. ;)

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.