poniedziałek, 16 kwietnia 2012

Bądźcie Boskością, którą jesteście

Pozdrawiam was, kochani. Przybywam do was w przeddzień tego wspaniałego dnia, przybywam do wszystkich, którzy świętują ten dzień: czas odnowienia, ale przede wszystkim czas rozpoznania waszej Boskiej Jaźni. To dzień radosnego świętowania w przygotowaniu na większe rzeczy, które nadchodzą. Miłość kwitnie. Znaczeniem dzisiejszego dnia nie jest tylko zmartwychwstanie jednej istoty, ale nowy początek dla wszystkich.

Dajcie sobie teraz chwilę na zastanowienie się nad swoją esencją, nad swym Prawdziwym Ja, którym jest Boskość. Tak, każde z was bez wyjątku jest Boskością. Niektórzy z was nie są całkowicie świadomi tego faktu; niektórzy pozwalają sobie tylko na to, aby to zrozumienie wynurzało się raz na jakiś czas z waszej śwaidomości. W jakikolwiek sposób na to zechcecie spojrzeć, jest to wasza Prawdziwa Esencja.

Coraz więcej z was zaczyna pojmować pełną doniosłość tego faktu, zaczyna tańczyć w rytm pełnego spektrum akordów waszej niebiańskiej pieśni. Wasza Pieśń Duszy harmonizuje teraz całkiem dobrze z Pieśniami Duszy innych, a jaką przepiękną symfonię już tworzycie. Ujrzyjcie cuda, jakie te dźwięki stwarzają w waszym zewnętrznym świecie, kochani, moi towarzysze Pokoju i Miłości. Jaką radością jest patrzenie na was!

Obejmijcie Radość, której coraz więcej wyłania się z waszych głębin, z waszej świadomości, podczas gdy zanurzacie się w Rzeczywistości, którą tworzycie. Jak to mówią, „Cuda nigdy się nie kończą”. Nie pozwalacie na to. Stwarzacie coraz więcej cudów, gdy wypróbowujecie swe skrzydła i swą moc Tworzenia.

Jesteście na skraju wielu kolejnych cudów i zobaczycie je niedługo. A, jak wiecie, czas jest względny, więc uznajcie tę sprawę za załatwioną – bo tak jest, gdyż wy macie tylko ujawnić rezultaty przejawienia się tego, kiedy odkryjecie Prawdę.

Prawda, drodzy przyjaciele, jest taka, że jesteście wszyscy Boskimi Istotami, zawsze i na wieki, i czekacie na to, by zamanifestować chwałę, która jest w was. Odkryjcie Światło, które jest wami, kochani, poprzez zaprzeczenie poglądowi, jakobyście byli oddzieleni i ograniczeni, jakobyście byli czymś mniej, niż naprawdę jesteście: jesteście Boskością we wszystkich kolorach tęczy, gdy zbieracie się razem i łączycie w Jedności.

Wasz kochający brat, Jeszua

Dziękuję, Jeszuo

Przekazała Fran Zepeda
7 kwietnia 2012
http://www.franheal.wordpress.com

http://www.franhealing.com/Current-Channelled-Message.html
Copyright © 2012 by Fran Zepeda.
Przetłumaczyła wika

2 komentarze:

  1. Przepiękny przekaz dziękuję z całego serca :) .

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję z całego serca za wspaniały przekaz

    OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.