niedziela, 8 kwietnia 2012

Bądźcie ekspansywni!

Wielu z was wchodzi w fazę, w której zmianie ulegają wzorce myśli – z myśli opartych na ego w te mające początek w sercu. Subtelna przemiana percepcji zachodzi w wielu z was. To trochę jak przymierzanie nowego kompletu ubrań, czegoś w nowym stylu. Na początku możecie czuć się w nich trochę dziwnie, mogą was one trochę uwierać, ale z czasem zaczynacie się w nich czuć bardziej zwyczajnie. Noście te nowe ubrania, ten nowy komplet zachowań, lekko i z wdziękiem. Nie musicie się przejmować, jak w tym wyglądacie. Z naszej perspektywy wyglądacie wspaniale. Uczycie się nowej nawigacji, przełączania się z lineranego sposobu myślenia w myślenie wielowymiarowe.

Z minuty na minutę zachodzą zmiany w waszym DNA i waszych Ciałach Świetlistych, i nic już nie jest takie samo. Wydaje się, że nie istnieje już punkt wyjścia czy też próg, na którym można by oprzeć to, co nowe. Lecicie swobodnie, kochani, i uczycie się kierować swoimi skrzydłami, że tak powiem. Gdy zostawiacie za sobą struktury trzeciego wymiaru, granicą waszych możliwości stwarzania jest niebo nad wami. Czasami powrót do starych sposobów myślenia i robienia różnych rzeczy może się wydać kuszący, jednak starajcie się odbić od tego punktu i zgłębiać nowe możliwości.

Gdy spędzacie więcej czasu na medytacji, pozwalajcie sobie na wzbijanie się w nieznane obszary. Wyczarowujcie nowe połączenia rzeczywistości. Miksujcie, zestawiajcie i uwzględniajcie nowe rozwiązania, widziane z nowych perspektyw. Rozszerzajcie swój mózg. Wasze DNA podąży teraz za wami. Otwórzcie drzwi, które się przed wami pojawiają, i odważcie się przez nie przejść. Bądźcie śmiali. Wszyscy jesteście wyposażeni w wewnętrzny wzorzec, który może zatrząść parametrami waszych rzeczywistości. Medytujcie nad tym, uznajcie to za Prawdę i zobaczcie, dokąd was ona poprowadzi.

Być może wydaje się wam to fantazją, ale nadszedł czas przekraczania granic. W trakcie medytacji i rozprzestrzeniania waszej Miłości i Światła podnoście nieustannie wasze wibracje i zauważajcie, jak zmienia się wasza perspektywa. Gdy widzicie, że z tej nowej perspektywy świat wygląda inaczej, podążajcie za tym doznaniem. To tak, jakbyście się wspięli na górę i teraz mogli się rozkoszować podmuchami wiatru na jej szczycie, i widzieli wszystko w odmienny sposób. Być może z powodu tej nowej wysokości będziecie musieli dokonać pewnych dostrojeń, ale niedługo ujrzycie swe nowe królestwo w całkiem nowym Świetle.

Bądźcie odważni, kochani, bądźcie nowatorscy, badajcie nowe ścieżki, bądźcie niezależni i nieszablonowi. Porzućcie stare sposoby i pomysły na to, jak rzeczy mają wyglądać, i myślcie nieszufladkowo, jak to się mówi. Nadszedł czas na nowe dzieła. Wiecie, jak to robić. To wy stworzyliście tę rzeczywistość dualizmu. Teraz zostawcie ją za sobą i myślcie wielowymiarowo. Rozumiem przez to uhonorowanie wszystkich aspektów waszego istnienia, waszej Solarnej Istoty, której po prostu przydarzyło się trafić do tego fizycznego opakowania, jakim jest wasze ciało.

Zacznijcie odczuwać swoje Świetliste Ciało i z nim się coraz bardziej identyfikować. Pozwalajcie mu regularnie się rozszerzać, wyciągając coraz dłuższe świetlne czułki i wypustki coraz dalej w kosmos i w kierunku wszystkich stworzeń, ludzkich, niebiańskich i galaktycznych. Poczujcie, że znajdujecie się w wielu miejscach na raz, że obejmujecie wiele miejsc równocześnie, łącząc się w Świetle z tyloma na raz istotami, z iloma tylko możecie. Uczycie się teraz, czym jest powrót do Jedności.

Wasz kochający brat
Jeszua

Dziękuję, Jeszuo

Przekazała Fran Zepeda
3 kwietnia 2012

http://www.franheal.wordpress.com
http://www.franhealing.com/Current-Channelled-Message.html
Copyright © 2012 by Fran Zepeda.

Przetłumaczyła wika


1 komentarz:

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.