piątek, 7 grudnia 2012

Nabierzcie zaufania do swoich licznych zdolności


Witajcie moi drodzy, Światło Wszechświata. Zjawiam się tego dnia przed wami, aby przynieść wam ponownie wspaniałe wieści. Wiele się dzieje i wychodzi na jaw w waszym świecie w tym czasie. Odkąd ostatni portal został otwarty w listopadzie, osiągnęliście punkt przebudzenia, który poczynił ogromne otwarcie w Kosmicznym Rejestrze, tym samym zezwalając na o wiele więcej możliwości wzniesienia świadomości, gdy zbliżacie się do następnego portalu 12-12-12. Z wielkim zachwytem przekazujemy wam to wszystko z Duchowych i Galaktycznych rzeczywistości.

Niech podnosi was na duchu świadomość, że osiągnęliście tak wiele w tak krótkim czasie, a gdy nabieracie tempa i rozmachu, to samo dzieje się z waszą sposobnością do wskoczenia na nowe pułapy, nieosiągalne nigdy wcześniej w waszej historii.  W górę serca, kochani - gdyż właśnie w ten sposób to robicie, i w ten sposób to osiągacie: dzięki swoim Sercom.

Od teraz aż do następnego portalu otwierającego się 12-12-12 sprawą kluczową jest to, abyście uważnie obserwowali swoje postępy i zwrócili uwagę na to, co jeszcze wymaga oczyszczenia. To jak wiosenne porządki: wyrzućcie wszystko, czego nie potrzebujecie, nawet te rzeczy, które uważacie za potrzebne - czy po dokładniejszym przyjrzeniu się okazują się czymś naprawdę przydatnym, albo czymś, co możecie wnieść do wyższych wymiarów i gęstości? Jeśli ich osnowa nie jest uczyniona z Miłości lub Współczucia, lub z czegoś, co wspiera dobro całości, wyrzućcie to. Umieśćcie to w wyściełanym Światłem pojemniku i z miłością odrzućcie, pozostawiając przestrzeń na to, aby jeszcze więcej Miłości i Światła wkroczyło w wasze życie.

Stajecie się w tym coraz bieglejsi. To po prostu wymaga od was spoglądania coraz to głębiej w wasze życie i w wasze serce, aby dostrzec te rzeczy, które wciąż jeszcze mają związek z lękiem, rywalizacją lub oddzieleniem. Już wiecie, że to wszystko jest iluzją i nie przejdzie w wyższe wymiary. Wkroczcie na waszą nową drogę życia, biegnącą przez ogromne pole Miłości, na którym nie ma ograniczeń dla Obfitości, Miłości i Współczucia dla wszystkiego. Zróbcie to spokojnie i całkowicie się w tym zanurzcie, najdrożsi.

Czynicie wielkie postępy w transformacji waszych Świetlnych Ciał. Tempo tego procesu narasta, gdy o tym mówimy. Zezwólcie sobie, aby stało się to priorytetem w waszym życiu. Będzie to wymagało więcej dostosowań w waszej codzienności i harmonogramach, ale rezultat będzie w pełni tego wart. Jesteście teraz "w czołówce” – i “wszystkie chwyty dozwolone”, jak powiadają. Wasze możliwości tego, jak wysoko możecie podążyć od tego momentu, są praktycznie nieograniczone, więc dajcie z siebie wszystko, skoncentrujcie całą swoją uwagę i obdarzcie całą swoją Miłością siebie i innych.

Zwróćcie uwagę na swe sny bardziej niż kiedykolwiek; podsumujcie swoje wizje Nowej Ziemi oraz waszego nowego życia. Zasilcie je tak bardzo, jak to tylko możliwe, i obserwujcie jak się rozwijają. One są Rzeczywistością, nie zaś to, co słyszycie i widzicie dookoła siebie, a co wciąż odpowiada dualności.

Kochani, jesteście już tak blisko. Czynicie wielkie postępy. Nie ma czasu na wahania, w którą stronę zmierzać. Wybierzcie Obfitość, wybierzcie Radość, wybierzcie Miłość, wybierzcie Współczucie, wybierzcie spoglądanie na życie poprzez obiektyw możliwości i cudów. Uczestniczcie w swych wizjach tak, jakby właśnie się realizowały. Od teraz wybierzcie tę perspektywę i ten widok.

Nie muszę mówić wam, że nie jest to takie łatwe, lecz, przyjaciele moi, wy naprawdę już przeszliście przez najtrudniejszą część tej drogi. Wasze wspólne jednoczenie się raz po raz w medytacjach oraz wizualizacjach popchnęło was ku szczytowi; kontynuacja poczyniona w tym duchu utwierdzi was w wyższych rzeczywistościach. 

Kroczycie po krawędzi wielkości i zawsze macie ją w sobie; my zawsze ją w was widzimy. Pokonaliście zakręt w uświadomieniu sobie tej wielkości, tej Boskiej natury, która zdolna jest do tak wielu rzeczy, że wykracza to poza waszą wyobraźnię. Nabierzcie zaufania do swych licznych zdolności. Poświęćcie chwilę na pogratulowanie sobie, a następnie wróćcie do pociągu, który przyspiesza na drodze do waszego Wzniesienia, aby z nowym wigorem i determinacją przekraczać wszystkie swoje marzenia.

Jesteście zawsze i na zawsze w naszych oczach i naszych sercach, w naszych ramionach i pod naszą opieką, najdrożsi. Wchodzimy w ostatni etap waszej podróży razem z wami. Weźcie sobie to do Serca, i niech doda wam to otuchy.

Jam Jest Sananda, zawsze do waszych usług


Przekazała Fran Zepeda
http://www.franheal.wordpress.com (Blog)
http://www.franhealing.com/Current-Channelled-Message.html (Website)

Tłumaczenie Wojtek, edycja Wika


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.