piątek, 30 listopada 2012

Szczęśliwej drogi, kochani podróżnicy


Gdy mkniecie swą Ścieżką Wzniesienia, jej energie nieustannie was unoszą. Pozwalacie sobie płynąć po tych wciąż przybierających falach energii, która przysługuje wam z urodzenia i która jest waszym wybawieniem od niższych gęstości.

Wasza prawdziwa esencja jest przed wami. Codziennie jesteście w niej coraz bardziej ugruntowani, i dziękujecie jej za to waszą niewzruszoną Miłością i wytrwałością. 

Pozwólcie sobie na przyjmowanie, kochani; przyjmujcie wciąż narastające energie, które są wam dostarczane, i dostarczane są wam z miłością przez Wyższe Wymiary - wymiary, do których się przyzwyczajacie jako do swego nowego domu. My witamy was. I oczekujemy was. Teraz nic już nie stoi wam na drodze.

Radujcie się, gdyż jest to bardzo blisko; jest to namacalne; jest nieuniknione i macie w tym żyć i cieszyć się tym, kochani. Radujcie się, gdyż nic nie może powstrzymać waszych Ciał Świetlnych od tego, by być w pełni pochłoniętymi przez Światło i Miłość w jej najczystszej formie, jeśli tylko na to pozwolicie. Gdyż czas na to nadszedł. Rozłóżcie swe ramiona i otwórzcie serca, i przyjmijcie to z pełnym oddaniem, kochani.

Radujcie się, gdyż Miłość i Radość i Obfitość pojawiają się w waszych zręcznych dłoniach i zaczynają wirować jak jedwab na wrzecionie. Nikt nie może was teraz powstrzymać. Zacznijcie wybierać kolory waszej tkaniny Życia i waszych nowych dzieł, które z miłością stwarzane są i kształtowane przez wasze wprawne dłonie i serca.

Stańcie się znów jak dzieci - dzieci, którym pokazano właśnie wielkie ilości plasteliny wszelkich kolorów i rodzajów, i zacznijcie z czystą radością lepić i formować wszystko, co tylko zechcecie stworzyć. Dajcie upust swym wizjom i patrzcie, co stworzycie.

Jesteście mistrzami w tym współ-stwarzaniu i zaczynacie przypominać sobie jak to robić z taką łatwością. Użyjcie swych marzeń jako modelu i zacznijcie na ich wzór rzeźbić wszystko, czego tylko pragniecie. Nic nie jest niemożliwe, nic nie jest niewłaściwe. Ponieważ teraz stwarzacie wszystko z Miłości, wszystko co stwarzacie jest piękne i radosne i cenne dla wszystkich, którzy tego doświadczają.

Tego właśnie będziecie doznawać w Wyższych Wymiarach, a każde z was będzie tworzyć biorąc za wzór marzenia swego serca i wizje tego, co jest pełne równowagi i piękne i funkcjonalne, i czym wszyscy mogą się radować. Każde z was ma swój własny podpis energetyczny i dźwięk, zatem w rezultacie waszego stwarzania powstanie symfonia przepięknej muzyki i kolorów, która przyniesie głęboką satysfakcję i Spokój dobrze wykonanego dzieła, którym wszyscy mogą się cieszyć i doświadczać go bez ograniczeń i obwarowań.

Wy, moi drodzy przyjaciele, jesteście wybranymi; wy budziliście i gromadziliście Światło, doprowadzając do jego obecnego wzmocnienia, a gdy nadejdzie kolejna fala Światła i Miłości, po prostu macie na niej popłynąć, wirować wewnątrz niej, ogarnąć ją, przyjąć ją, objąć ją, i potem wypuścić ją ku innym.

Zaczynacie doznawać tego, jak będzie wyglądać wasze życie w wyższych wymiarach, kiedy przemiana stanie się bardziej oczywista i odczuwalna. Teraz staje się to waszą normą. Wchodzicie coraz wyżej i aklimatyzujecie do tej nowej wysokości na waszej drodze ku Wzniesieniu. 

Pozwólcie sobie w stopniowy sposób doświadczać tych nowych energii, gdy one nadchodzą, a równocześnie zwracać uwagę na potrzeby waszego ciała fizycznego, zawsze uziemiając się i zawsze przyjmując tyle światła, ile tylko możecie utrzymać, w takich dawkach, jakie są dla was przyjemne. Zobaczycie, że wasza zdolność przyswajania Światła wzrasta w miarę upływu dni, i będziecie tak pochłonięci przez to Światło i Miłość, że poczujecie się przemienieni.

Zwracajcie uwagę na swe myśli. Zwracajcie uwagę na swoje uczucia. Niech w was bulgocą aż do momentu, kiedy zostaną przykryte Miłością i przeobrażone w czystą esencję Miłości.

Będziecie zdumieni swymi doświadczeniami, kiedy zezwolicie sobie na poddanie się energiom napływającym do waszych Ciał Świetlistych i waszych Serc. Będzie to wyglądać jak "rozmiar uniwersalny", kiedy zwiększycie swą zdolność unoszenia się w Świetle, bycia w nim i obejmowania go.

Trzymajcie się swych serc i zacznijcie zapominać o wszelkich negatywnych pozostałościach tego, co kiedyś było częścią waszego świata. Stańcie się jak nowo-narodzone dzieci, gotowe tylu rzeczy doświadczać, poznawać je i cieszyć się nimi; niech wasza ciekawość i wasza niewinność będą teraz waszymi przewodnikami. Uczycie się puszczać to co stare i niech tak się dzieje, z całkowitym zaufaniem, że wasze potrzeby zostaną spełnione. Tak, jak nowo-narodzone dziecko wie o tym i ufa, niech będzie to i waszą wiedzą.

Zredukujcie się do swej Boskiej esencji w swym rdzeniu i z tego miejsca odbudujcie się na nowo, pozbywając się wszelkich zanieczyszczeń i negatywności, które pochodzą z waszej starej ścieżki życia.

Śmiało wyruszcie teraz na nową wyprawę, kochani, gdyż czeka was cudowna podróż. Osiągnęliście teraz właściwą perspektywę i jasno widzicie, na co czekaliście przez eony. Niech obdarzy was ona Pokojem - To jest wasze nowe życie, zakochajcie się w nim. Zanurzcie się w delikatnym deszczu Energii Miłości, która na was spływa, i płyńcie wśród jej miękkich fal, gdy wyłania się spośród nich wasza nowa droga Istnienia, moi kochani.

Wasz kochający brat, Jeszua.

Przekazała Fran Zepeda, 28 listopada 2012
http://www.franheal.wordpress.com (Blog)
http://www.franhealing.com/Current-Channelled-Message.html (Website)
Przetłumaczyła wika   

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.