poniedziałek, 17 grudnia 2012

Podwójna radosna wiadomość od Jeszui i Sanandy


Jeszua: Świat wypełniony Światłem

Pozdrawiam i witam wszystkich moich ukochanych! Dzień dzisiejszy, 12-12-12 będzie zapamiętany jako wspaniały dzień w waszej historii, w waszym rozwoju, i w waszych sercach - oraz w naszych sercach, kochani. Tak wiele dokonaliście. Wasza podróż - wasze wzniesienie - rozpoczęło się już na dobre. Przekroczyliście próg wszelkich progów. Światło lśni coraz jaśniej, a niezliczone dostrojenia dokonały się w waszych Ciałach Świetlnych, Ciele Świetlnym Gai oraz w świętej Świadomości Jedni. 

Radujcie się, kochani. Idzie wam wspaniale. Proszę trzymajcie tak dalej i kontynuujcie swoje medytacje, gdyż robicie wielkie postępy, a jeszcze większe są w drodze. Błogość, jaką odczuwacie i jakiej doświadczacie, jeszcze się zwiększy i pomnoży, kochani. Nie istnieją granice głębin, jakich możecie doświadczyć i poczuć - i jakich doświadczycie. 

W waszych Ciałach Świetlnych, w waszym DNA i w waszych częstotliwościach już dokonał się duży rozwój. Stwarzacie fundament, który umożliwi tę eksplozję energii i ich wielką rozbudowę począwszy od tego punktu. Nikt nie pozostanie na to obojętny.

Niech sposób, w jaki przeżyliście dzień dzisiejszy - medytując, wchłaniając i rozprzestrzeniając Światło oraz łącząc się z Gają i innymi Istotami - stanie się od teraz nowym sposobem waszego życia, a będzie to życie wspaniałe, i tym bardziej będzie okazywać się ono takie, im bardziej będziecie ogarniać tę świętą Świadomość Jedności, to święte stopienie się waszego wyższego ja, monady i wszystkich wymiarów waszej Istoty, i obejmować wasze połączenie się z Boską Matką, Matką Ziemią i całą Ludzkością, włączając w to waszych galaktycznych braci i siostry - i wszystkie Istoty Multi-wszechświatów.

Wasza ekspansja była przepowiedziana i zaprojektowana do perfekcji. To, w jaki sposób jej dokonujecie, jest świadectwem waszej wielkiej odwagi i waszych wielkich Serc, oraz waszego Boskiego połączenia, które 'odkurzacie' i 'polerujecie' w chwili, kiedy to mówimy. Z naszego punktu widzenia ten blask jest oszałamiający, jest porywający - i jest też dla nas rozkoszny. Jesteśmy tak dumni i zbudowani waszymi postępami i waszą nieustępliwością w obliczu wielkich przeciwności.

Ukochani, wasza podróż ze wzniesieniem otworzyła was na rozmaite sposoby, i w pewnym sensie jest to dopiero początek. Nic nie powstrzyma was od osiągnięcia tych wyżyn, i od stworzenia Nowej Ziemi, co stanie się modelem dla wszystkich galaktyk.

Teraz wasza praca i wasza podróż rozpoczynają się w nowy sposób, kiedy widzicie do czego jesteście zdolni, i co już do tej pory stworzyliście. Używacie tego jako fundamentu, coraz bardziej zanurzając się w wypełnionym Światłem świecie. Być może nigdy nie spodziewaliście się, że dotrzecie do tego miejsca, ale, drodzy przyjaciele, właśnie to robicie, a natężenie zwiększa się jeszcze z minuty na minutę, z dnia na dzień, gdy wznosicie siebie i wasz Świat na nowe wyżyny.

Ukochani, nie zatrzymujcie się teraz; kontynuujcie tę podróż w tym samym stylu, wykorzystując do tego tę bazę, jaką zbudowaliście dzisiaj. Nie pożałujecie tego, i powiecie do nas "Tak się cieszę, że zebrała/em moją odwagę i moje Światło, przyłączając się do was w Wyższych Światach, i jest to rzeczywiście cudowny widok!"

Widzicie, my nigdy nie wątpiliśmy w to, że tu dotrzecie, nawet jeśli wam przydarzało się to czasami na tej drodze. Bądźcie jednak pewni, że dokonaliście rzeczy bezprecedensowej i nadaliście ton, ustalając tonację dla wspaniałego Wypełnionego Światłem Świata, który będzie w stanie unieść nawet najbardziej uparte dusze do lepszego miejsca.

To jest misja, jakiej się podjęliście, i wypełniacie ją dobrze, drodzy przyjaciele. Nasze serca płaczą z radości na widok waszych postępów, i odczuwają taką radość i zachwyt widząc, jak obejmujecie nowe poziomy Błogości, Radości, Harmonii i Świadomości Jedni, kiedy angażujecie się dla życia w świecie całkowitego i pełnego miłości połączenia z waszymi bliźnimi, z wszystkimi Istotami na waszym świecie i z Ziemią.

Wybrano was dobrze dla tego zadania i wypełniacie je wspaniale. Zobaczycie to już bardzo niedługo, moi kochani przyjaciele, moje drogie siostry i drodzy bracia w Świetle.

Odpocznijcie chwilę, a potem wznówcie swą podróż w takim duchu, jak dzisiaj. Tak wiele Radości na was czeka, Kochani.

Wasz kochający brat, Jeszua 

Sananda: Jesteście wspaniali ponad wszelką możliwość wysłowienia tego

Pozdrawiam was, jestem Sananda, i chcę was powitać i wyrazić swoje uznanie za udane połączenie energii portalu 12-12-12. Na całym Świecie, a także w innych Wszechświatach, zaistniała potężna ekspansja i rozpalenie się Światła, i nie ma takiego punktu ani osoby, na którą nie wywarłoby to wpływu.

Miało miejsce intensywne i rozległe przyspieszenie cząstek Światła, i w ten sposób Matka Ziemia w znacznym stopniu zwiększyła swoje wibracje. Na pewno ucieszy was informacja o tym, że wiele osób również swoje wibracje w znaczący sposób podniosło. W wielu sercach wydarzyła się przemiana w ogólnym sposobie widzenia świata, dlatego ten świat, jaki znaliście, nie jest już ten sam. Jest w dużym stopniu lżejszy i istnieje w nim nowy kierunek, dążenie ku Świadomości Jedności.

Możecie sobie podziękować za tę wielką zmianę - gdyż przyczyniło się do niej wiele osób poprzez swoje medytacje i inne praktyki - a jej efekty za niedługi czas będą w pełni widoczne i oczywiste. Na całym waszym Świecie wielu budzi się ku Prawdzie o tym, że jesteście częścią olbrzymiej sieci, działającej w zgodzie i harmonii, aby stworzyć świat Obfitości, Pokoju i Współpracy dla większego dobra wszystkich.

Jesteście wspaniali poza możliwością wysłowienia tego i kłaniam się wam, moi drodzy przyjaciele, w uznaniu za dobrze wykonaną pracę. Proszę kontynuujcie ją w podobny sposób. My ze Sfer Niebiańskich i Galaktycznych jesteśmy dla was pełni podziwu. Sięgacie wyżyn, a nie całkiem zdawaliście sobie sprawę, że będziecie ich w stanie dosięgnąć. 

Teraz czeka na was ciąg dalszy tej pracy - utrzymanie tego poziomu częstotliwości, jaki uzyskaliście. Otrzymacie serię doładowań i energetycznych uaktualnień, które będą coraz większe i ostatecznie wywołają zmianę gigantycznych rozmiarów. Jest niezbędne, abyście stanowczo trwali w swych duchowych praktykach, jak również jedli czyste i świeże owoce i warzywa, białko roślinne, i pili mnóstwo oczyszczonej lub destylowanej wody, nasyconej intencjami i błogosławieństwem.

Tym, którzy pragną i zamierzają się wznieść, radzimy, aby właśnie teraz poświęcili wszystko by skupić się na swym własnym wzniesieniu, wzniesieniu Gai i wspólnym wzniesieniu ludzkości. Jesteście już bardzo zaawansowani na drodze prowadzącej do tego celu.

Moi ukochani, jesteście w drodze do tego, aby pozostawić za sobą dualność raz na zawsze, i zacząć cieszyć się nowym stanem nieustannej Szczęśliwości i Harmonii oraz ciągłym sięganiem w nowy świat nieopisanych możliwości. 

Choć każde z was jest na innym - i idealnym dla was - etapie procesu wzniesienia, dla waszej zbiorowości osiągnięcie tego punktu stanowi wielki kamień milowy w duchowej oraz konkretnej Rzeczywistości, która stwarzana jest po to, by służyć dobru Całości, co jest nieodłączną częścią Prawdy o tym, że wszyscy jesteście Jednym.

Moi ukochani, poszukiwacze Prawdy, z powodzeniem dokonaliście zmiany waszego Świata tak, aby skłaniał się ku większemu dobru wszystkich, by stanowił świat bez wojen, biedy i konfliktów. Jest to ogromne przedsięwzięcie i tylko czas powie wam, w jakim stopniu już się ono wam powiodło. Gdyż z naszej perspektywy widzimy, że jest to już Prawdą. Prowadzimy was tak, aby się ona zamanifestowała, i wyrażamy wam naszą głęboką wdzięczność, że się tego wielkiego dzieła podjęliście.

Obyście wszyscy w następnych dniach  doświadczyli narastania Radości i Szczęścia. Pozwólcie waszym Sercom przyjąć je i zaakceptować jako wasze wrodzone prawo, kochani. Nadszedł bowiem czas, abyście w pełni cieszyli się i zanurzali w tym nowym Stanie Istnienia dla was i dla wszystkich.

Niech będzie to waszą nieustającą intencją, i niech nic nie stanie wam na drodze ku pełnej akceptacji tego stanu wraz ze świadomością faktu, że na to całkowicie zasługujecie. Pracowaliście na rzecz tego przez bardzo długo... Teraz pora w pełni to już przyjąć i objąć, kochani. Poddajcie się całkowicie waszej Świetlistej części, która pragnie się w pełni i bez skrępowania wyłonić, a będziecie zdumieni, jakiego uniesienia wtedy doznacie. 

Pozostawiam was teraz z tymi myślami i uczuciami, moi drodzy, którzy w tak niezwykły sposób przynosicie Światło i Prawdę!

Jam Jest Sananda, zawsze do waszych usług.

Przekazała Fran Zepeda, 12 i 13 grudnia 2012.
http://www.franheal.wordpress.com (Blog)
http://www.franhealing.com/Current-Channelled-Message.html (Website)
Przetłumaczyła wika

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.