poniedziałek, 5 listopada 2012

Miłość dokonała nowego skoku


Witajcie, kochani. Przychodzimy do was dzisiaj, by mówić o Miłości; tak, znowu, gdyż weszliście w nową fazę waszej zdolności do jej wchłaniania i rozszerzania. I mówimy wam z tego powodu: brawo!

Wyrażamy uznanie za waszą wytrwałość i hart ducha w konsekwentnym trwaniu w tej linii działania i utrzymywaniu swych serc dostrojonych do Miłości nawet wtedy, gdy jesteście znużeni i chcecie się wycofać. Ale nie czynicie tego, i za to wyrażamy wam naszą olbrzymią wdzięczność.

Pozwalajcie sobie na okresy odpoczynku w czasie tej żmudnej podróży, nie powinniście się przed tym wahać. Utrzymywanie kroku może być czasem trudne, gdyż macie swe fizyczne ciała, i w tym samym czasie zwiększacie swój iloraz światła w swych Ciałach Świetlnych, dlatego też musicie zwracać uwagę, by jedne i drugie były zdrowe i zintegrowane.

Chcielibyśmy was teraz zabrać w podróż ku głębszej Miłości. Być może zauważyliście, że swą obecnością teraz jeszcze bardziej wkraczamy wraz ze Wzniesionymi Mistrzami i Istotami ze sfer Duchowych i Galaktycznych w wasze pole wizji i percepcji. Nawet ci, którzy mają poczucie, że nie komunikują się z nami, otrzymują znaki i wrażenia związane z naszą obecnością.

Tym, którzy nie czują połączenia z nami mówimy, aby się odprężyli i zanurzyli w Świetle i Ciszy, a w miarę praktyki pojawi im się coś więcej niż tylko przebłyski.

Nawet jeśli nas jeszcze nie dostrzegacie, jesteście coraz bardziej połączeni z waszą Wyższą Jaźnią i ze Źródłem. Gdy o tym mówimy, to połączenie robi się silniejsze i za jego sprawą utrzymujecie większe poczucie wglądu i wiedzy o swej wspaniałej Boskiej naturze, co umożliwia wam również bycie w Pokoju i Jedności ze wszystkim.

Wraz z tym przychodzi większa świadomość tego, czym naprawdę jest Miłość. Jest ona Wami. Jest waszym wrodzonym prawem. Jest waszą motywacją we wszystkim, co robicie, najdrożsi. Czujecie ją i uczestniczycie w niej i pochodzicie z niej. Jesteście Miłością w każdym aspekcie swego istnienia.

Odkrywacie, że nie jest to już nic odrębnego od was. Jest to sama wasza istota. To ona czyni was żywymi. Jej głębia jest częścią waszej esencji. Jest powodem, dla którego żyjecie. Jest wszystkim, czego potrzebujecie, by iść naprzód.

Gdy przygotowujecie się na jeszcze większy napływ energii w ciągu kolejnych dni, dobrze będzie, jeśli odprężycie się w uczuciu i przekonaniu o tym, że jesteście W Miłości i Z Miłości. Utrzymujcie się w centrum wszystkich wszechświatów i kąpcie się w promienności, która jest waszą Boską Esencją, i odczuwajcie, jak wasza istota się rozszerza, gdy rozluźniacie się w swej obecności i prawdzie wzniosłej istoty o wspaniałych rozmiarach, która uczyniona jest z Miłości i posiada tę głęboką Miłość dla siebie i wszystkich istot, czujących i nieczujących, we wszystkich wszechświatach.

Zaczynacie pojmować i zdawać sobie sprawę z tej głębokiej Miłości, jaką zawsze was darzyliśmy, a ponieważ jesteście tacy sami jak my, zaczynacie wiedzieć, czuć i utrzymywać tę samą głęboką Bezwarunkową Miłość dla wszystkiego, co za wami podąża.

Staje się ona tak istotną częścią was, że niedługo być może nie będziecie w stanie odróżnić siebie od nas, gdyż, jak zawsze wam mówiliśmy, jesteśmy Jednym. Ale teraz pojmujecie to na głębszym poziomie, i za to bijemy wam brawo.

Jesteście wspaniali, zawdzięczamy wam uratowanie Matki Ziemi i obiecujemy wam nasze niesłabnące wsparcie i oddanie, zawsze i po wieczność.

Zawsze jesteśmy waszymi kochającymi i oddanymi towarzyszami w Pokoju i Miłości -

Archanioł Michał i Jeszua.

Przekazała Fran Zepeda, 4 listopada 2012
http://www.franheal.wordpress.com (Blog)
http://www.franhealing.com/Current-Channelled-Message.html (Website)
Przetłumaczyła wika   

   

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.