piątek, 23 listopada 2012

Utrzymujcie Światło i idźcie naprzód


Witajcie, moje drogie Istoty Światła, wy którzy niesiecie Prawdę. Ten dzień jest jednym z tych, które zwiastują nową erę. Weszliście w miejsce Pokoju w swoich sercach i znajduje to swoje odzwierciedlenie na zewnątrz, gdzie wielu ludzi widzi i odczuwa to w namacalny sposób. Trwajcie w swoim głębokim pragnieniu Pokoju, a tak się stanie.

Stwarzacie i wykuwacie teraz nowe życie na Ziemi, kochani, i nikt nie powie wam, że jest inaczej. Zróbcie bilans swoich postępów, gdyż są one ogromne. Wasze marzenia i medytacje poszerzyły zdolności waszego świata do pomieszczenia większej ilości Światła i utrzymania większej ilości Miłości, i teraz skrzycie się jak klejnoty i lśnicie jak nowe roślinki po oczyszczającym deszczu.

Nadszedł czas, aby wasze marzenia były jeszcze większe, i abyście bardziej zagłębili się w swe medytacje, radując się Nową Ziemią, która Teraz rozwija się przed waszymi oczami. Tak, kochani, Teraz. Gdyż wy ją współ-stwarzacie i jest to wspaniały widok.

Wznieście swe sztandary Prawdy, kochani, gdyż osiągnęliście swój cel podróży: Wysokie ideały i ich wcielenie w wasze życie codzienne. Wiele spraw jeszcze czeka na swą realizację, ale pozostańcie w pewności, że osiągnęliście punkt bez powrotu. Światło powróciło do swej dawnej chwały i wzrasta, gdy o tym mówimy.

Jesteście tymi, którzy to wszystko uczynili możliwym, a jeszcze więcej czeka by ukazać się waszym oczom i by dać się odczuć waszym sercom. Wyobraźcie sobie kwiat lotosu, który widzicie na fotografiach, jak rozkwita na kolejnych klatkach. Ujrzyjcie go w swoim sercu i w sercach innych ludzi i wszędzie na Ziemi. Tak właśnie wygląda otwieranie się waszych serc z naszej perspektywy.

Pozwoliliście sobie na wspaniałe otwarcie w tych napływających nowych energiach, a teraz, kochani, trzeba aby zasięg tego jeszcze się zwiększył. Niech wasze serca ogarną całe kilometry powierzchni; niech wasze pola energii uczynią to samo. Czujcie się z tym wygodnie. Zanurzcie się w tym z zadowoleniem. Przyzwyczajcie się do tego. Nieustanny napływ energii rozszerzy waszą zdolność objęcia tej energii, jeśli tylko sobie na to zezwolicie. Zaakceptujcie ją, utrzymujcie i pozwólcie jej przetransformować was bez zastrzeżeń.

Tak, zbliżacie się do czasu olbrzymiej ekspansji, to prawie tak, jakbyście czuli, że jesteście płynni - jesteście płynnym światłem, które nie ma żadnych granic wewnątrz ani na zewnątrz was. Poczujcie to, zaaklimatyzujcie się w tym odczuciu i cieszcie się radością i rozkoszą, jaką was ono obdarza.  To jest wasz nowy stan istnienia i z każdą mijającą chwilą staje się on dla was coraz bardziej rzeczywisty.

Gotowość jest kluczem, w miarę jak narasta napływ świetlnych energii. Czy jesteście gotowi? Czy uczciwie przyjrzeliście się kwestiom i poglądom, jakimi jeszcze macie się zająć i pozwolić im odejść? Macie teraz przed sobą więcej okazji, by to zrobić. Poczujcie, jak stajecie się coraz lżejsi z każdym poglądem, który porzucacie, gdyż wam nie służy i nie pasuje do waszego skupienia na wyższych wymiarach, w które coraz głębiej wchodzicie.

Aktualnie możecie przebywać w 5W jedynie za sprawą skupienia swoich myśli w tym środowisku, czy też jedynie za sprawą odczucia w swoim sercu, że tam jesteście, kochani. Jesteście tam dzięki każdemu uczuciu i myśli, które są oparte na miłości i nadziei, oraz wtedy gdy poddajecie się wewnętrznej wiedzy, że jesteście Boską iskrą, która powraca do domu.

Moje drogocenne Istoty Światła, poszukiwacze nowych dróg - jesteście już prawie na miejscu. Trwajcie przy swej wiedzy w ciszy swego serca, które wam mówi, że jesteście rozszerzeniem Boskiej Istoty Stwórcy, a przez to umożliwicie wszystkim doświadczenie tej Prawdy w tych cudownych czasach tu, na Ziemi.

Zaczynacie "Widzieć Światło", jak niektórzy powiadają. Otworzyło się właśnie dla was nowe okno zrozumienia. Rozkoszujcie się więc nim, kąpcie się w tym blasku i pozwalajcie mu wzrastać jeszcze bardziej, kiedy wchodzicie jeszcze dalej w Rzeczywistość Nieba tutaj, na Ziemi, kiedy utrzymujecie to Światło i idziecie naprzód.

Dokonujecie tak wielkiej zmiany, że aż trudno wam to zauważyć czy sobie wyobrazić, ale usłyszcie o tym od nas, z Królestwa Ducha: poczyniliście wspaniałe postępy. Bądźcie gotowi do osiągnięcia wielu kolejnych rzeczy, gdyż, jak to mówią, jesteście 'na fali'.

Jam jest Sananda, zawsze do waszych usług.


Przekazała Fran Zepeda, 21 listopada 2012
http://www.franheal.wordpress.com (Blog)
http://www.franhealing.com/Current-Channelled-Message.html (Website)
Przetłumaczyła wika  


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.