czwartek, 6 września 2012

Bądźcie ze Stwórcą i ze Stwórcy

 Pozdrawiam was, ukochani świetlni pracownicy. Przychodzę do was dzisiaj, by powiedzieć coś więcej o pomocy, jaką otrzymujecie w procesie swego wzniesienia.

Wszyscy robicie wspaniałe postępy w tym procesie. Ostatni napływ energii służył podłączeniu kolejnych waszych części 'do sieci'. Teraz przetwarzacie to, co otrzymaliście. Ten przypływ trwa, ale jesteście już lepiej przygotowani na to, by otrzymać więcej energii niż przedtem.

Proces każdego z was jest unikalny, ale wszyscy macie w sobie ziarno Boskości, które nieustannie wzrasta w siłę, gdy się rozwijacie.

Dajcie sobie teraz chwilę na zastanowienie się nad swoim Ciałem Świetlnym i 'namierzenie' go. Czy czujecie, że jesteście bardziej go świadomi? Czy czujecie, że więcej energii przepływa przez wasze ciało, gdy teraz do was mówimy - czy zachodzi pewien rodzaj pulsowania i rozszerzania się? Doskonale. Zezwalajcie na to, Kochani.

Gdy odsuwacie swoją świadomość od myślenia, a kierujecie ją bardziej ku swemu Sercu, w coraz większym stopniu staje się ono waszym Światem. Jest ono samowystarczalne, żywi i ochrania. Niech od tej chwili to, co powstaje w waszym Sercu całkowicie zajmie waszą uwagę - gdy pozwalacie, by coraz więcej Światła i Miłości przenikało waszą Istotę, gdy zostajecie przez nie wchłonięci.

Na dobrą sprawę już w dużym stopniu zmieniliście swój punkt przyłożenia uwagi, pozwalając Miłości być tym, kim jesteście. Teraz bardziej niż kiedykolwiek kieruje ona waszymi działaniami. Dzięki temu sprawy wokół was w naturalny sposób podporządkowują się temu rytmowi.

Częstotliwość Miłości wzrasta we wszystkim i wpływa na wszystko wokół was, włącznie z Matką Ziemią. Wasze ciało przekształca się, by jej więcej pomieścić, podczas gdy wy wstępujecie na tę nową ścieżkę wzniesienia, która staje się bardziej wyrazista i potężna.

Porzućcie swe przyjęte z góry idee na temat tego, czym jest wzniesienie, i po prostu doświadczajcie go, gdy wasze Serca są w stanie coraz więcej w sobie pomieścić. W naturalny sposób wypływa to z was we wszechświaty i wszystko osiąga wyższą czętsotliwość.

Ukochani, nie musicie już pojmować wszystkiego na poziomie intelektualnym. Zezwólcie na to, by przypływ Światła was otulił i przemienił, i napawajcie się cudownym uczuciem Radości, które jest nieodłączną częścią tej przemiany.

Bądźcie Miłością w waszym Sercu, pozwólcie, by wpływała ona na wszystko, co robicie i mówicie. Pozwalajcie wypełniać się po brzegi wibracją Stwórcy w każdej chwili waszego życia. Niech was ona ogarnie, niech kieruje waszymi myślami, niech Będzie waszymi myślami, od teraz aż po wieczność, Kochani.

Zaakceptujcie fakt, że nie jesteście już tacy sami jak wczoraj. Zaakceptujcie, że jestecie kimś o wiele większym, niż kiedykolwiek wam się to śniło - tak pełni Miłości i Boskości, że raz jeszcze się nimi stajecie, nie tylko na chwilę, czy też w czasie, który poświęcacie swym medytacjom - pozwólcie, aby panowały one w waszym Świecie.

Stwarzajcie właśnie z tego, Kochani, stwarzajcie z tej wzrastającej Miłości w waszym Sercu, a otoczy was nieustanny przepływ cudów. Teraz jest czas, by pojawiły sie one w waszym życiu. Teraz jest czas, byście poddali się esencji Stwórcy, która jest wami.

Teraz jest czas, byście poddali się temu, kim naprawdę jesteście, nie temu zewnętrznemu opakowaniu, kóre zostało zaprojektowane dla celów doświadczenia - ale silnemu Światłu Miłości i Boskości, które jest waszą prawdziwą Esencją.

Zawińcie wszystkie te doświadczenia, negatywne myśli i obawy w Miłość, której pozwalacie w sobie narastać, i uwolnijcie je, tak jakbyście pozwalali odlecieć motylowi z czubka waszego palca. Oświetlcie Światłem to, co pozostało z ograniczających was poglądów, jakie jeszcze zamieszkują waszą psychikę, obdarzcie je miłością i uwolnijcie je. Teraz jest czas, by poszybować z nowoodkrytą lekkością i świetlistością, której nabieracie.

Obyście doświadczali coraz więcej spokoju dzięki temu procesowi. Wkraczacie w ostatni etap waszej podróży, więc pamiętajcie o tym w każdym momencie swojego życia.

Trwam w gotowości, by ofiarować wam pomoc. Jam jest Sananda i jestem do waszych usług.


Przekazała Fran Zepeda, 3 września 2012
http://franheal.wordpress.com/2012/09/04/sananda-be-with-and-of-the-creator-as-channeled-through-fran-zepeda-september-3-2012/

Przetłumaczyła wika

2 komentarze:

 1. Witam,
  a co myślicie o tych przekazach?
  http://ostrzezenie.wordpress.com/
  Dla mnie osobiście jest w nich najwyższy poziom Miłości.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.