poniedziałek, 27 sierpnia 2012

Maria Magdalena: Zjednoczcie swe serca z Matką Ziemią


Mario, czy miałabyś dla nas jakąś napawającą otuchą wiadomość w tym czasie?

Owszem. Z miłą chęcią. Wielu ludzi oczekiwało w tym czasie wielkich zmian na waszej planecie w oparciu o wasze idee na temat transformacji, i wiele spraw - które nie są widoczne gołym okiem -  wydarzyło się i dokonało przemiany energii w ich wyższe wibracje dla pożytku was wszystkich. Wielu pragnie zrozumieć te subtelne energetyczne przemiany, ale rozumienie tego umysłem ukaże tylko częściowy obraz, i to zniekształcony. Wasz tradycyjny system odniesień chce, by nowe informacje, takie jak te przekazywane podświadomymi czy nieświadomymi drogami, pasowały do istniejących wzorców postrzegania oraz struktur myślowych.

Nie możecie wsadzić Nowej Ziemi do pojemnika tej starej. Rozwój, jaki wykreowaliście wszyscy dzięki waszej wzrastającej świadomości, oznacza, że wasze nowe wrażenia nie będą pasować do istniejących mentalnych aranżacji - do tego, na czym polega intelektualne zrozumienie. Jeśli naprawdę pragniecie zrozumieć, wiedzcie, że wasze najpotężniejsze sposoby pojmowania, absorbowania i poznawania będą dla was dostępne dzięki waszemu oddechowi, waszemu spokojowi, wewnętrznym rozmowom z waszymi przewodnikami i nauczycielami, oraz poprzez wasze uzyskane za sprawą intencji połączenie z waszą wewnętrzną wiedzą.

Jeśli wyczuwacie dezorientację w waszym umyśle, odpocznijcie trochę, a potem skontaktujcie się z waszymi poziomami wiedzy, a wtedy w delikatny sposób pojawi się zrozumienie. Wasz umysł jest chętny do tego, by przewodzić, ale w tej nowej erze pozwólcie mu odpocząć, odprężyć się i pozostać w tle, tylko dla towarzystwa. Wasze poziomy wiedzy mogą wam zapewnić wszystko, co potrzebujecie do tego, by wasz rozwój wydarzał się w najwspanialszy i możliwie najgładszy sposób. Wasz Ojciec i Matka wspierają każdy aspekt waszej ekspansji i szanują wasz rytm oraz to, jak szybko podóżujecie przez górne warstwy 4.wymiaru w 5.wymiar.

Każde z was posiada swój wewnętrzny przepływ rozwoju, który działa w idealnym dla was tempie, pozwalając wam doświadczyć wszystkiego i poznać wszystko w tym niesłychanie korzystnym czasie. Więc jeśli nie 'wiecie' czegoś w tej chwili, poczekajcie trochę, to się pojawi, i jest to tak pewne jak to, że słońce codziennie wschodzi, a kwiaty po kolei się otwierają w nieustannym przepływie letniego piękna danej krainy.

Matka Ziemia jest dla was wielką nauczycielką, jeśli tylko jej się przyjrzycie i posłuchacie jej. Niektórzy z was zachowują się tak jaby byli stokrotkami, które mówią "kiedy zostanę różą, czemu nie wyglądam jak jaskier, gdzie jest mój fioletowy brzeżek, czemu nie mogę zakwitnąć wcześniej?" Każde z was ma swój wewnętrzny harmonogram - nie jest to odpowiednie słowo, ale jak powiedziałam wcześniej, Nowa Ziemia nie będzie podobna do starej, i część waszego języka nie sięga nowego sposobu postrzegania - po prostu wiedzcie, że każde z was rozkwitnie swym potencjałem, swą pełnią i ofiaruje swój dar miłości Ziemi w swój własny unikalny sposób; wtedy, gdy to się wydarzy, nie wcześniej i nie później.

Jeśli czujecie, że to oczekiwanie bardzo was rozprasza, zauważcie, że jest ono w istocie swej jedną z najlepszych gier służących odwracaniu waszej uwagi od istoty chwili. Jest jak cukrowy kwiatek, odwracający uwagę pszczoły i przeszkadzający jej w doświadczaniu prawdziwego ogrodu życia. Oczekiwanie przyszłości nie jest rzeczywiste, ale uzależnia umysł, który poszukuje kontroli. Oczekiwanie jest świetnym sposobem na to, by odwlekać dojście do wielkiego uświadomienia sobie słodyczy chwili teraźniejszej. 

Najdrożsi bracia i siostry, niech wasze dni upływają w naturalnym, łagodnym, spokojnym i wspierającym rytmie waszych poruszeń, który wywodzi się z pełnego wdzięczności świętowania i napawania się chwilą, w której się znajdujecie, i obyście posuwali się naprzód w naturalny sposób, w harmonii z rozwojem i rozkwitem samej Matki Ziemi. Ona poniesie was, swoje dzieci, z największym oddaniem, dbając o waszą wygodę, troszcząc się o was i obdarzając was wszelkimi błogosławieństwami, jeśli tylko dostroicie swe serce do jej serca, swą wiedzę do jej wiedzy, swoje zaufanie do jej zaufania, i wasz spokój i rozluźnienie do jej doskonałego wyczucia czasu. Wszystko nadejdzie, nadchodzi i już nadeszło, w każdym momencie, teraz i zawsze.

Z wielką miłością i błogosławieństwem dla każdego waszego  serca - Maria

Dziękuję ci z głębi mojego serca - Jennifer


Przekazała Jennifer
3 lipca 2012
http://channelingrace.wordpress.com/2012/07/03/mary-magdalen-anticipation-is-a-distraction/
Przetłumaczyła wika  


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.