poniedziałek, 24 września 2012

Bądźcie swoim nowym ja


Witajcie, Kochani. Jam jest Sananda i jestem tu, aby przekazać wam wiadomość Miłości i zachęty na kolejny etap waszej drogi ku oświeceniu.

Wiele się wydarzyło, wiele spraw wyszło na jaw, wiele jest jeszcze w eterze, a dla Ludzkości świta nowy dzień.

Jesteście wszyscy tak drogocenni i zdolni. Powołujecie do życia nowe energie z taką siłą tworzenia. Jest to godne pochwały. Nowa Ziemia spoczywa w waszych rękach.

Nie muszę wam mówić, że nie była to łatwa droga. Ale która droga, prowadząca do takich skarbów, jest łatwa?

Już jesteście wspaniałymi istotami. To, co oczekuje na was tuż za rogiem, ujawni jednak o wiele więcej tego, kim jesteście, i będziecie tym zdumieni.

Bardziej niż zwykle zwracajcie uwagę na swoją energię i na swoje Ciała Świetlne. Z naszej perspektywy widzimy, jak jarzą się one światłem. Dobrze o nie dbacie. Wasza uwaga powinna jeszcze trochę się wzmóc. Jeśli nie doceniacie wagi odpoczynku czy też odpowiedniego odżywiania, nie osiągnięcie optymalnego poziomu, na jaki was stać.  

Teraz bardziej niż kiedykolwiek potrzebne wam jest wdychanie Światła i Miłości w wasze komórki, i 
wyobrażanie sobie, że rozwijają się one, lśnią i przemieniają się w nowy prototyp waszego nowego pojazdu dla Wzniesienia. Coraz bardziej niezbędne jest zezwalanie na tę transformację z uczuciem Radości i Wdzięczności, kochani. Wyłonienie się waszych nowych Istot stwarza nową historię.

Wiemy, że równowaga jest zawsze wyzwaniem, zwłaszcza gdy jako pracownicy światła żonglujecie wręcz swoimi obowiązkami, pomagając innym w rzeczywistości trzeciego wymiaru. Ale macie wszystko, co wam potrzebne, aby to osiągnąć. Pomoże wam spędzanie większej ilości czasu na medytacji oraz spożywanie owoców i warzyw o lekkiej, czystej i wysokiej energii, a także picie czystej wody.

Możecie mieć wrażenie, że trudno wam dotrzymać kroku pędzącemu czasowi. Być może będziecie musieli  porzucić rzeczy, które kiedyś uznawaliście za niezbędne, i w każdej chwili skupiać się na tym, co z wami rezonuje i służy większemu dobru wspanialszej ludzkości.

Ale przede wszystkim kluczową sprawą jest myślenie z perspektywy tego, co będzie najbardziej sprzyjające dla waszego własnego Wzniesienia. Będzie to również przynosiło korzyść wszystkim. Wznosząc się pomagacie się wznieść innym, pomagacie wznieść się planecie, i coraz bardziej się przybliżacie do swych galaktycznych i niebiańskich sióstr i braci.  

Jak najbardziej zwracajcie uwagę na fizyczne potrzeby - swoje oraz tych, których kochacie, ale prosimy, żebyście obdarzali taką samą uwagą swoje Ciała Świetlne, odżywiając je odpowiednio i obserwując. Poniosą was one naprzód, ku Wzniesieniu.

Czy pojawiają wam się może jakieś wspomnienia z początków waszego pobytu w sferze dualności? Czy macie wspomnienia o poprzedzającej te dni Boskiej wspaniałości? Czy czujecie, jakbyście się wznosili, a równocześnie byli bardziej ugruntowani i połączeni z Matką Ziemią? Jeśli tak, to dobrze. Zaczynacie wypróbowywać swoje nowoodkryte skrzydła, należące do tej nowej Istoty, dotychczas niewidzianej i nie doznanej. Jesteście w trakcie tworzenia się, a równocześnie powracacie do tego, kim byliście uprzednio, przed swym upadkiem w dualność, jednak macie teraz nowe zdolności i właściwości. 

Wciąż zwracajcie uwagę na swe fizyczne ciała, gdyż wspierają one wasze Ciała Świetliste, i zdumiewajcie się i zachwycajcie cudownością tego, kim się stajecie, i tego kim jesteście, Kochani - a jesteście wspaniałymi Istotami Światła, Boskimi iskrami, które powracają do domu.

Jam jest Sananda, i jestem zawsze do waszych usług, z całą swoją Miłością.

Przekazała Fran Zepeda, 20 września 2012 
http://www.franheal.wordpress.com (Blog)
http://www.franhealing.com/Current-Channelled-Message.html (Website)
Przetłumaczyła wika   


1 komentarz:

 1. Wika, dzięki za przetłumaczenie.
  Jeszua, a mógłbyś wyjaśnić więcej na ten temat:

  "Teraz bardziej niż kiedykolwiek potrzebne wam jest wdychanie Światła i Miłości w wasze komórki,i wyobrażanie sobie, że rozwijają się one, lśnią i przemieniają się w nowy prototyp waszego nowego pojazdu dla Wzniesienia. Coraz bardziej niezbędne jest zezwalanie na tę transformację z uczuciem Radości i Wdzięczności, kochani. Wyłonienie się waszych nowych Istot stwarza nową historię."

  Co mamy sobie wyobrażać? Wszak każdy może wyobrażać sobie coś innego, a jeśli jest to pewien określony proces, to i określone wyobrażenia powinny być dla każdego takie same, na zasadzie "wyobrażaj sobie, że jesteś w Wielkiej Piramidzie w Gizie" i każdy wiedząc jak ona wygląda wyobraża sobie to samo, a nie jak w przypadku takim "wyobrażaj sobie łyżkę" gdzie dizajnerska pomysłowość wymyśliła różne kształty łyżek.
  Jak mam sobie wyobrazić ten nowy prototyp komórek, by nie trafić na manowce, i nie przeobrazić się w żywego terminatora? :)

  Ja zdaję sobie sprawę, że ten post nie dostanie pisemnej odpowiedzi, ale zadałem publicznie pytania, aby Jeszua pokazał to każdemu z nas z osobna na swój sposób, jak zwykł to robić. On już zna niniejszą treść, tak więc czekajmy na "podprogowe" wyjaśnienia.
  Pozdrawiam cię ziomie z nieba i proszę, dbaj o nas abyśmy umysłowo nie powariowali podczas tej przemiany, w której dialektyczne Ego/Ja musi umrzeć na krzyżu/przemienić się w boskie Ja.

  Tomek, twój niepokorny padawan.

  OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.