sobota, 15 września 2012

Wyzwólcie swą moc stwórczą


Pozdrawiam was, świetlni współpracownicy. Przychodzę do was dzisiaj z Niebiańską Załogą, aby radować się waszymi godnymi uznania postępami.

Na całym waszym Świecie wydarza się przebudzenie, otwarcie rozmiarów dotychczas nie widzianych. W tym momencie możecie odczuwać uspokojenie energii, ale porusza ona wiele z tego, co jest niewidoczne.

Moi kochani przyjaciele, czego pragniecie dla waszego świata? Właśnie teraz uczyńcie to priorytetem w swoim sercu i umyśle. Z pomocą obecnych tu teraz energii możecie stworzyć wszystko, co tylko zechcecie. Nie pozwólcie, by powstrzymywały was jakiekolwiek ograniczenia poprzednich wzorców myślowych. Pozostawiacie je za sobą wraz z całym uwolnieniem starych energii, w których byliście kiedyś tak pogrążeni.

Ujrzyjcie Jasność swojej Istoty. Ujrzyjcie Radość w swoich sercach. Trzymajcie się tego i nie utożsamiajcie się z energiami, które odchodzą, a są one potężne i możecie czasami dać się oszukać, uznając że dalej są one waszą rzeczywistością. Ale tak nie jest. 

Odczuwajcie tę Jasność i Radość w swoich sercach. Po prostu skupcie się na tym, zamiast na jakichkolwiek pozostałościach negatywnych myśi i wzorców zachowań, które mogą się tu jeszcze znajdować. Istotne jest, żebyście utożsamiali się teraz ze Wzniesionymi Istotami, którymi naprawdę jesteście. Ta Rzeczywistość tworzy się w chwili, gdy o tym mówimy, Kochani.

Kochamy was ponad wszelką miarę, i wiemy, że zadanie, jakiego się podjęliście, nie było to łatwe, ale uczyniliście to otwarcie, chętnie i z miłością w sercu. Być może nie zdajecie sobie jeszcze w pełni sprawy, jaki ma to wpływ.

Utrzymujcie ześrodkowanie w swym sercu i na pragnieniach swego serca. Zwracajcie uwagę tylko na to. Kiedy zaczynacie odchodzić od swych 'wzniesionych myśli', uświadomcie sobie po prostu, że to tylko kolejna porcja uwalniania starego, i skupcie się ponownie na swym sercu i jego pragnieniach z całą Miłością i Światłem całej waszej prawdziwej Istoty, waszej Boskości.

Ukochani, dajcie sobie teraz chwilę, by zastanowić się, jak daleko zaszliście i kim się staliście. Wasze serca są o wiele bardziej otwarte niż parę miesięcy temu. Wasze umysły rozszerzyły się, by zezwolić na każdą możliwość. Wasze komórki się przetransformowały. Wyłania się wasze krystaliczne ciało. Wasze DNA zmierza ku pełni swego działania. Wasze czakry otwierają się, rozszerzają i stają się potęgą i wspaniałością waszego Ciała Świetlnego.

Już nigdy nie będziecie na siebie w ten sam sposób spoglądać. Teraz zamieszkujecie Świat, który nieustannie się zmienia i jest pełen możliwości, a przekształcanie go leży w waszych rękach. Uwierzcie w tę moc, uwierzcie w ten cud, w to, że możecie stwarzać cuda w każdej chwili, gdy jesteście zakorzenieni w Teraz.

Zaczynacie wierzyć w to, że wszyscy jesteście wspaniałymi Istotami o wielkiej mocy. Ta moc nie może zostać określona zgodnie ze starym sposobem myślenia. Nie jest to siła kontrolująca; jest to moc stwórcza. Jest to budujące i wzmacniające odczucie Stwarzania, nieporównywalne do niczego w waszej historii. Każde z was zdolne jest wyzwolić tę moc, gdyż zasilana ona jest Miłością, którą czujecie i którą się spowijacie w każdej chwili, Miłością, którą budujecie i rozsiewacie wokoło.

Wyzwalajcie tę moc w każdej chwili dzięki czystej esencji waszej Boskości. Bawcie się nią i zacznijcie odkrywać, że jesteście stwórczą siłą Boskości, która powraca do Źródła Jedności, Wszystkiego-Co-Jest.

Stoimy za wami w nieustannej pełnej miłości służbie.

Wasz kochający brat, Jeszua, wraz z Niebiańską Załogą. 


Przekazała Fran Zepeda, 13 września 2012 
http://www.franheal.wordpress.com (Blog)
http://www.franhealing.com/Current-Channelled-Message.html (Website)
Przetłumaczyła wika 3 komentarze:

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.