niedziela, 11 marca 2012

Żyjcie w chwili teraźniejszej

Przetłumaczyła Wika

Każdy na tej Ziemi czuje do pewnego stopnia Przemianę, jaka tutaj zachodzi, i nie jest to drobna sprawa, kochani. Wielu oczekuje i odczuwa niecierpliwość, dla wielu innych jest to odczucie  spowolnienia ich energii, a dla jeszcze innych przyspieszenia. Każdy odczuwa Przemianę w swój własny sposób, ale bądźcie pewni, że ona się wydarza.

Zastanówcie się teraz przez chwilę nad swym stanem umysłu. Co kieruje waszym stanem wewnętrznym, waszym wewnętrznym poczuciem istnienia? Co ma pierwszeństwo w chwili obecnej, w każdej chwili „Teraz”? Nazwijcie to uczucie. Czy jest to Radość?  Zezwolenie? Poddanie się? Szczęście? Spokój? Miłość? Akceptacja? Wy wybieracie. Wybieracie, a potem obejmujecie je całkowicie i w pełni, tak, aby nie było miejsca na nic innego.

Poruszanie się od tych chwil „Teraz” ku chwilom następnym jest sposobem, w jaki stwarzacie swój nowy świat. Niech nic nie zakłóca Błogości, jaką odczuwacie w tej chwili „Teraz”. A jeśli jej nie odczuwacie, czemu tak się dzieje? Jest to wasz stan naturalny. Obejmijcie go. Wszystko inne to jak ziarnka piasku, niesione przez wiatr. Po prostu obserwujcie, bez przywiązywania się do nich, te wszystkie myśli, wirujące wokół was, które nie pochodzą z Błogości. Nie pozwalajcie im przyczepiać się do was.

Wdychajcie Złociste Światło, które teraz otrzymujecie. Wchłaniajcie je całkowicie i totalnie, z radością i zapamiętaniem, kochani. Wypełnijcie się nim i puśćcie wszystko, co nie jest ze Światła. Pozwólcie Światłu wyprzeć wszelkie pozostałości starych wzorców, myśli i uczuć, które nie służą już ani wam, ani ludzkości i nowej świadomości Jedności i Miłości.

W rzeczy samej oczyszczacie stare rany i karmę z wielu eonów, każde z was to czyni. Bądźcie wobec siebie cierpliwi i upajajcie się tą nową światłością i lekkością, jaką odczuwacie. Wraz z tym uczuciem pojawi się czasem dezorientacja, ponieważ nigdy jeszcze nie doświadczaliście tak wielkiej zmiany w tak krótkim czasie. Czas przyspiesza zgodnie z nurtem Przemiany, więc płyńcie wraz z nią i radujcie się tą nową lekkością, jaką czujecie.

Uważajcie na jakiekolwiek wpływy i przyciąganie ze strony starych sposobów i wzorców zachowania czy myślenia. To czas, byście byli ich świadomi i świadomie wybierali inną drogę. Naprawdę jesteście tak wspaniałymi wojownikami Miłości, Światła i Pokoju, i na tej Nowej Ziemi zajmujecie teraz przysługujące wam miejsce, zaś Gaja strząsa z siebie stare wzorce ramię w ramię z wami. Idziecie równo z Nią i stwarza to pomiędzy wami silne połączenie energetyczne. Ona wam dziękuje i prosi o dalsze wsparcie, w czasie gdy wszyscy wspólnie dążycie ku Wzniesieniu.


Wzniesienie już się wydarza, kochani; nie sądźcie po pozorach. Jeśli dotrzymujecie mu kroku, nie musicie szukać daleko. Wystrzegajcie się jakichkolwiek negatywnych uczuć, wątpliwości czy strachu, które z łatwością możecie rozpuścić, jeśli zwrócicie na nie uwagę i zdecydujecie, że pozwalacie im odejść.

Teraz i zawsze kroczę u waszego boku w czasie tej wyjątkowej podróży Miłości i Duchowego Rozwoju, w jakiej się znajdujecie. Wszyscy zostaliście wybrani w rozważny sposób, a teraz podziwiamy odwagę, piękno i wytrwałość waszego ducha.

Wasz kochający brat, Jeszua.

Dziękuję, Jeszuo.
Przekazała: Fran Zepeda, 7 marca 2012

http://www.franhealing.com/Current-Channelled-Message.html
Copyright © 2012 by Fran Zepeda.

2 komentarze:

  1. Dziękuję za ten piękny przekaz z całego serca.
    Jest prawdziwy. Tworzymy piękny 'Team' i za to Dziękuję.

    Q.

    OdpowiedzUsuń
  2. Dziękuję pięknie za przekazy. Z wielką niecierpliwością czekam na każdy następny. Trafiłam na tę stronę przypadkiem w połowie 2011 roku i już zostałam. Odzywam sie po raz pierwszy. Witam wszystkich serdecznie i pozdrawiam cieplutko. Miło poczuć się na swoim miejscu, wśród zrozumienia i akceptacji. Wszystkie przekazy rezonują z moją duszą, czytam je z zapartym tchem i ze łzami w oczach. Dziękuję Krystal, dziękuję Wika, dziękuję wszystkim za to, że JESTEŚCIE. Ślę dużo ciepła i Miłości. Iskierka

    OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.