poniedziałek, 23 stycznia 2012

Błogosławieństwo miłości

 Przetłumaczyła Wika

 Pozdrowienia, Umiłowana Rodzino, to ja, Sananda, i przychodzę aby być z wami blisko, tak blisko w sercach i umysłach w czasie gdy razem świętujemy odejście tak wielu okoliczności i istot, które przyczyniły się do takiego bólu i cierpienia na planecie Ziemi. A jednak przez chwilę warto uświadomić sobie, że istoty te nie zrobiłyby tego bez zezwolenia. One również przybyły tutaj spełniając swoje zadanie, i niezależnie od tego jak mogło być ono okrutne, również i one zostały w boski sposób stworzone. I choć mogły zgasić Światło Miłości w swych sercach, ofiarowujemy im przebaczenie, i pozwalamy im opuścić tę scenę niejako dziękując im i wyrażając wdzięczność za to, co pokazały temu światu. Ponieważ gdy przykłady dysharmonii stają się ewidentne, gdy wychodzą na światło dzienne, mogą zostać uzdrowione. I jest bez różnicy, czy dotyczy to jednostki, czy też całego świata. Więc mówimy im „dziękuję”, równocześnie dziękując za to, że jesteśmy tu razem, i że razem doświadczamy rozświetlenia się tego Świata. Planeta Ziemia powraca do domu!

A wy, Ukochani, zrobiliście tak wiele, pomagając, wspierając i uzdrawiając wszystko, co ma być uzdrowione, wszystko co już zostało uzdrowione, i co jeszcze zostanie uzdrowione, aż ci wszyscy, którzy pragną się przebudzić, przebudzą się, a ci, którzy pragną dołączyć do was na ścieżce Wzniesienia, tak uczynią. A wy, Ukochani, oświetlacie już tę ścieżkę, pomagając ludziom przebudzić się, pomagając im odnaleźć swą drogę, prowadzącą ich poza ciemność, ku Światłu. Świadomość zmierza ku obszarom, jakie nazywacie wyższymi  królestwami. Złoty Wiek, Epoka Wodnika, już naprawdę się rozpoczyna, i zostało jeszcze wiele do zrobienia. Ale oto jesteśmy – my wszyscy, nie przebywający w ludzkiej formie – jesteśmy tu z wami, łącząc się z wami, gdyż wyraziliście na to zgodę, i w ten sposób razem dopełniamy tego, co dopiero całkiem niedawno zostało uznane za możliwe do wykonania!

Zatem, Ukochani, połączmy swe ręce i poczujmy nawzajem ciepło swojego Światła. Poczujmy to promieniowanie, i wszyscy pozwólmy sobie być Jednym w energii Miłości i wznieść się razem; tak abyśmy naprawdę uzyskali wizję świata z wyższego wymiaru, z perspektywy wykraczającej poza trzeci wymiar; tak abyśmy znów mogli wysłać wiadomość na falach Miłości, tylko Miłości; tak abyśmy mogli zapewnić wszystkich na planecie Ziemi, że nadszedł czas, aby uwolnili i porzucili oni swoje strachy i wkroczyli na tę wspaniałą ścieżkę, na tę promienną ścieżkę Wzniesienia! Wyślijmy im zatem wieści o Miłości.

Jeśli chcecie, możecie tym wieściom wskazać drogę za pomocą swych rąk. Niech Światło Miłości przybędzie, przepłynie przez was, przez wasze serca i w górę, a potem drugą ręką prześlijcie te wieści planecie mówiąc:

„Ukochana planeto Ziemio, wysyłam Ci moją czystą bezwarunkową Miłość. Wybaczam wszystkim i proszę Cię o wybaczenie za wszystko, co mogłe/am zrobić, by uczynić choćby jedno stworzenie na Ziemi nieszczęśliwym, czy zadać mu jakikolwiek ból, i teraz przychodzę do Ciebie i zapraszam Cię, abyś się do mnie przyłączyła, uzdrawiając i przebudzając. Proszę, abyś podążała swą własną ścieżką Wzniesienia i odnalazła mnie u swego boku na tej ścieżce. Będę oświetlać Ci drogę, jeśli okazałoby się potrzebne, a gdy będę to czynić, wszystko, co miało w sobie strach i ciemność, i było dla Ciebie trudne, teraz przemienia się w Światło Miłości i Łaski. I razem przemierzamy tę drogę Miłości i Radości!

I teraz czujesz większą swobodę i wolność, by świecić swym własnym Światłem dla nas i aby zachęcać do tego innych, i razem sprawiamy, by działo się to na całym świecie, wspólnie stwarzając Radość na świecie, i Prawdę, i Przebudzenie wszystkich istot ku ich Boskości, i we wszystkich innych królestwach. Mówimy zatem ‘dziękuję’ do siebie nawzajem; każde z nas dziękuję sobie, dziękuje Światu za to, że rozjaśnia się w tak piękny sposób, każde dziękuje Matce Gai, której królestwa jaśnieją taką Miłością, dziękuje za nasze zrozumienie Kim Naprawdę Jesteśmy i za ten wspaniały nowy promieniejący Świat, za planetę Ziemię lśniącą tak, jak nigdy nie lśniła od czasu swego zarania, lśniącą Światłem Miłości!”

I oto jesteśmy wszyscy razem, Ukochana Rodzino, ręka w rękę, serce przy sercu, połączeni teraz ze wszystkimi, którzy przybyli w odpowiedzi na nasze wezwanie i przyłączyli się do nas w Świetle Miłości. I obejmijmy się teraz, i niech każde z nas umieści w swym sercu Róże Miłości, Róże Kumary. I niech cały Wszechświat wie, że spotkaliśmy się razem w tych chwilach Radości. I wołamy teraz o jeszcze więcej przebudzenia, jeszcze więcej Światła, i jeszcze więcej Miłości dla Świata. Zaglądam w wasze serca, Ukochani, i widzę, jak te Róże jaśnieją światłem, i powiadam wam, Ukochani, że Miłość, którą się dzielimy, jest nieskończona. Zawsze tutaj była, i zawsze będzie, i lśni jaśniej niż przedtem, i będzie jeszcze jaśniej świecić i promieniować. Przyjmijcie mnie do swego serca, kiedykolwiek tego zapragniecie, ponieważ ja już tu jestem, a wy po prostu możecie zdać sobie z tego sprawę.

Jestem na waszej ścieżce wraz z wami, tak jak i moje umiłowane Marie, i wszyscy z rodziny Kumary, Wzniesieni Mistrzowie, Aniołowie, Duchy i Dewy tego lądu, i także dowództwo Asztar, z którym mam zaszczyt wspólnie służyć. I tak właśnie wkraczamy razem w ten wspaniały Nowy Rok. Jest to rok odrodzenia, rok uzdrowienia, rok powrotu do domu. I mamy przejść przez ten rok ze swobodą i gracją w Boskiej Jedności, w świadomości swego celu i misji.

A zatem dziękuję wam, Ukochani. Powracajcie znów do tej chwili, którą wspólnie stworzyliśmy, do tego błogosławionego czasu, kiedykolwiek tylko zechcecie. Jesteśmy Jednym i nie istnieje żadna siła we wszechświecie, która kiedykolwiek mogłaby nas rozdzielić. Dziękuję wam, Umiłowani, za to, że z nami jesteście. Teraz idźcie i nieście tę Miłość i dzielcie się nią, tak jak było wam przeznaczone. I tak właśnie jest.  Namaste!

Sananda

Przekazała Susan Leland
27 grudnia 2011

www.AshtarontheRoad.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.