niedziela, 7 października 2012

Wznoście się wyżej


Witajcie, ukochani, przychodzimy do was dzisiaj, przynosząc dalszą pomoc w objęciu przez was waszego procesu wzniesienia. Jesteśmy waszymi przewodnikami, natomiast od was zależy, czy zechcecie nad tym popracować.

Chcielibyśmy dziś mówić z wami o tym, jak z chwili na chwilę naprawdę podwyższacie i zwiększacie swoją częstotliwość wibracji. Wiele rzeczy temu sprzyja
i wzmacnia ten proces, istnieje również wiele rzeczy, które mogą was przed tym powstrzymywać.

Zastanówcie się teraz, na czym skupiacie się w tej chwili, Kochani. Gdzie w tym momencie przyłożona jest wasza uwaga? Czy jest to myśl, jaką możecie określić słowami "oparta na miłości"? Czy jest to myśl przyćmiona niepokojem dotyczącym przetrwania albo pozostałością powracających lęków i ograniczających poglądów na temat waszej prawdziwej esencji?

Nie jesteście swoimi doświadczeniami. Nie jesteście swoimi lękami. Nie jesteście tym, co media usiłują wam narzucić jako 'normę'. Jesteście czymś o wiele więcej, Kochani.

Bądźcie tym pulsem energii, który czujecie wewnątrz siebie, który, jak odczuwacie, narasta w was kiedy zwracacie większą uwagę na myśli i pragnienia swojego serca.

To właśnie łączy was z Boską esencją każdej istoty. Tak, wprowadza was to w nową świadomość Nowej Ziemi, która jest czymś innym niż stara struktura czy jej ślady, od których się z powodzeniem uwalniacie.

Sposób myślenia i postawy, na których zwykliście polegać i uznawać za swoją tożsamość i swoją rzeczywistość, walą się w gruzy. Nie udzielajcie im już swojej uwagi, myśli ani energii. Odłączcie się od tego, Kochani, a w bardziej stabilny sposób wyłonicie się w nowym paradygmacie.

To tak, jakbyście po prostu coś przekraczali jednym krokiem, i wchodzili w Rzeczywistość, którą stwarzacie. Temu udzielcie swej uwagi. Tego pozwalajcie sobie odtąd doświadczać.

Pojawią się teraz seriami okazje i sposobności, kiedy energie będą najbardziej optymalne dla zwiększenia waszej częstotliwości do poziomu tej, jaka odpowiada częstotliwościom 5 wymiaru, w którym to niedługo będziecie regularnie się poruszać.

W miarę jak podwyższacie swą częstotliwość, będziecie coraz lepiej aklimatyzować się w tym wyższym, lżejszym wymiarze. Warto, żebyście się teraz przyjrzeli, co robicie po to, aby wzmocnić w sobie ten sposób Istnienia - albo nie.

Czy robicie rzeczy, które sprzyjają temu, by wyższe częstotliwości w was rozkwitały i zakotwiczały się? Każda chwila stanowi wybór: czy chcecie istnieć całkowicie w miłości dla samych siebie i innych, czy też chcecie być rozpraszani przez stare wzorce myślowe i sposoby myślenia, które nie mają nic wspólnego z waszym nowym życiem.

Zwracajcie uwagę na pozostałości przekonań, których się jeszcze trzymacie, na resztki starych wzorców myślowych i lęków, które w was jeszcze pozostały. Obserwujcie je, powitajcie i zaakceptujcie je jako część siebie, jako coś, co kiedyś służyło swemu celowi, oświetlcie je i ujrzyjcie dar, jaki wam przyniosły - a potem obserwujcie, jak zostają pochłonięte przez światło i Miłość, i przeobrażone. Poczujcie ulgę i uwolnienie, gdy puszczacie i porzucacie te energie, aby mogły być zastąpione przez ich wyższą perspektywę.

Poczujcie, jak ta nowa energia rozszerza się w was, i skupcie się na Świetlistości i lekkości Istnienia. Niech one staną się waszą nową normą, aż do momentu, gdy znów poczujecie potrzebę przyjęcia cięższej energii, wyłonienia jej w sobie i uwolnienia w opisany już sposób.

Jak powiedzieliśmy, będą się pojawiać sprzyjające okresy - możecie je nazywać 'portalami' -  kiedy energie będą optymalne do tego, by wznieść się ponad te cięższe energie. Odpowiadają one waszym datom 10.10, 11.11 i 12.12. Każda z nich może być uznawana za stopień, podobny do windy, prowadzącej was ku Wzniesieniu.

Skoki będą coraz głębsze i wyższe, dlatego niezbędne jest, abyście od teraz zwracali uwagę na swoje priorytety. Wybierajcie działania i myśli, które poprowadzą was w wyższe częstotliwości, i jedna po drugiej odrzucajcie te myśli i aktywności, które jeszcze trzymają was w niższych wibracjach tego, co zwykliście robić w swym świecie 3w.

Prosimy, uważnie zastanówcie się nad naszymi słowami, i dajcie sobie możliwość, by dalej się wznosić w wyższe wibracje Miłości w was i wokół was. Jest to jedyne miejsce, które poprowadzi was ku Wzniesieniu.

Zawsze jesteśmy u waszego boku i do waszych usług.

Jestem Sananda, wraz z Mirą z Plejadańskiej Wysokiej Rady i Rady Ziemi.


Przekazała Fran Zepeda, 23 września 2012
http://www.franheal.wordpress.com (Blog)
http://www.franhealing.com/Current-Channelled-Message.html (Website)
Przetłumaczyła wika   


1 komentarz:

  1. Świetne przekazy, dziekuje za tłumaczenia i za to, że możemy je czytać, super są:))

    OdpowiedzUsuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.