poniedziałek, 15 października 2012

Wasze wznoszenie się wraz ze Światłem trwa


Witajcie, Kochani. Przychodzimy do was dzisiaj, by przynieść wam więcej informacji na temat waszego oświecenia.

Tyle się mówi, a nawet trąbi, o ostatnich doładowaniach energetycznych, i rzeczywiście w czasie gdy mówimy te słowa, energie te się zwiększają. Tyle ich możecie teraz powitać i wchłonąć. Prosimy, powitajcie je całym sercem, kochani.

Nigdy w waszej historii nie otrzymaliście aż tyle Światła, i przyjmujecie je dobrze. Może to wymagać pewnych dostosowań w waszej energii i sposobie życia, ale jest to w pełni warte tego zachodu. Gdyż jest to dopiero początek takich rzeczy, jakich nigdy sobie nie wyobrażaliście i nie uważaliście za możliwe.

To wszystko zostało przepowiedziane, a teraz znajdujecie się pośród otwarcia takich rozmiarów, że wymaga to waszej akceptacji i zaufania w to, iż jesteście już zdolni poradzić sobie z tym wszystkim z dużą dozą wdzięku. 

Dajcie sobie teraz parę chwil na zastanowienie się nad waszymi postępami. Zajrzyjcie w swe serca, ukochani. Co tam lśni? Czy czujecie energie swoje, a także i innych? Czy czujecie energie Wszechświata? Czy czujecie, jak Miłość narasta w całej ludzkości, i we wszystkich Wszechświatach? Wspaniale. Zaczynacie wyczuwać Jedność serc i umysłów w całym Stworzeniu.

Wyobraźcie sobie, jeśli chcecie, że pulsowanie energii, jakie teraz odczuwacie, przenika wasze komórki i ciała, zarazem fizyczne jak i świetliste, i jest to puls, bicie serca Wszystkiego Co Jest. Poczujcie jego rytm, poczujcie moc, poczujcie symetrię, synchroniczność i cudowne doznanie rozszerzania się Światła w was i wokół was.

Niech od teraz to będzie waszą Rzeczywistością, tą nową perspektywą, która tworzy się i wzrasta wewnątrz was, gdy Światło i Miłość przenikają wasze komórki i ciała. Doświadczacie objawienia i jest ono symfonią cudownych dźwięków i kolorów, tak żywych i oszałamiających. Tańczcie z nimi, płyńcie z nimi i od teraz uznajcie to wszystko za wasz stan codzienny.

Pozwólcie sobie w nadchodzących dniach przyjmować i integrować coraz więcej Światła i Miłości w wasze komórki. Wyobrażajcie sobie, że nie istnieje limit tego, co wasze komórki mogą w siebie wchłonąć, i otwórzcie je tak, jakby to były ramiona otwierające się z miłością, gotowe objąć pełne czystości i niewinności dziecko, które stanowi obietnicę i potencjał nowego wspaniałego życia. Nie wycofujcie się; w pełni przyjmijcie to nowe życie, które staje się możliwe dzięki waszej całkowitej akceptacji i pełnemu objęciu przeznaczonego wam wzniesienia.

Zajmijcie się, proszę, obserwowaniem waszego poziomu energii i waszej fizycznej odporności podczas tych dni otwarcia. Aby Światło mogło się w pełni z wami zintegrować, mogą być potrzebne pewne korekty waszych oczekiwań w stosunku do siebie . Możecie odkryć, że wasze priorytety się zmieniły i zmieniły się wasze cele w odniesieniu do siebie samych. Wszystko to jest częścią waszej transformacji.

Teraz bardziej niż kiedykolwiek trwamy u waszego boku podczas waszej wspinaczki ku wzniesieniu, i choć nie jest dla was zawsze jasne, co się wydarza, witacie teraz swe nowe 'ja' - które oczywiście wcale nie jest czymś tak naprawdę nowym, gdyż jest to wasze prawdziwe 'ja', które wyłania się w was i integruje, i w końcu ma możliwość jaśnieć bardziej iż kiedykolwiek.

Dbajcie o to nowe 'ja' i poznawajcie je, podczas gdy dalej odbywacie swą podróż ku oświeceniu. Rozkoszujcie się niuansami i nowymi myślami i uczuciami, które wraz z tym się pojawiają. Spędzajcie jeszcze więcej czasu w ciszy i na medytacji, po to aby to nowe 'ja' mogło wzrastać i rozkwitać. Już prawie dotarliście, kochani. Czekamy, by was powitać.

Wasi niewzruszeni przyjaciele w pokoju i miłości.

Jam jest Sananda, wraz z Mirą z Plejadańskiej Wysokiej Rady. Pozdrawiamy was i wyrażamy wam uznanie z powodu waszych postępów, i zawsze jesteśmy u waszego boku. by wam pomagać.


Przekazała Fran Zepeda. 8 października 2012
http://www.franheal.wordpress.com (Blog)
http://www.franhealing.com/Current-Channelled-Message.html (Website)
Przetłumaczyła wika    


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.