poniedziałek, 13 sierpnia 2012

Bądźcie jednością z nami


Witajcie, moi drodzy przyjaciele. Przychodzę do was dzisiaj wraz z Niebiańską Załogą, aby pogratulować wam postępów w waszym rozwoju. Tak, tyle już osiągnęliście. Przyjęliście Światło i rozkwitliście dzięki niemu.

Droga, którą podążacie z tego punktu, to droga pełna olśniewających obietnic. My z Niebiańskiej Załogi czekamy na wasz dalszy rozkwit, który jak do tej pory wspaniale było obserwować.

Objęliście swym sercem swoich współtowarzyszy, świetlnych pracowników, objęliście inne Istoty, waszą kochającą rodzinę Światła - czy jest to rodzina Niebiańska, Galaktyczna czy Ludzka; jesteśmy wszyscy tym samym, i podążamy razem w tym tak doniosłym celu.

O tym, co uczynicie od teraz, sami macie zdecydować. Doszliście tak daleko ścieżką oświecenia. Czas się rozluźnić i cieszyć się tą przejażdżką, która stanie się niedługo jeszcze wspanialsza.

Dla wielu osób ich celem było utrzymywanie Światła, dla wielu innych było nim przekazywanie go, a dla jeszcze innych - gromadzenie i transmutowanie. Wszyscy wypełniacie swoje cele. Wszyscy zdobywacie niezbadane tereny i świetnie wam to idzie, moi kochani.

Dajcie sobie teraz parę chwil na zastanowienie się, dokąd zmierzacie z całym tym wspaniałym Światłem i Miłością, jaką wchłonęliście i rozprzestrzeniacie. Można na nie spojrzeć jak na glinę, tworzywo, które może być uformowane w cokolwiek, czego sobie zażyczycie. Uznajcie, że jest to tak łatwe. Stwarzanie jest w zasięgu waszych rąk, moi kochani. Proszę, trwajcie wciąż w tym przekonaniu.

Na całym Świecie widzieliście wiele niepokoju, ale równocześnie i cudowne wydarzenia. Skupcie się na tych drugich. Możecie bowiem stworzyć ich więcej. Energia teraz to wspiera.

Wzniesienie powinno być waszym pierwszym priorytetem. Wszystko inne jest jedynie polewą na torcie. Wszystko z tego pochodzi. Kontynuujcie uwalnianie wszelkich pozbawionych miłości myśli i wszystkiego, co jest sprzeczne z waszym celem, którym jest połączenie się z innymi Istotami w Miłości.

Usiądźcie w ciszy i zastanówcie się, co moglibyście stworzyć, co chcecie stworzyć. Niech będzie to waszym priorytetem każdego dnia; nie czekajcie, żeby zobaczyć, co się najpierw wydarzy. Bawcie się tą energią, tą cudowną energią, która ogarnia teraz waszą planetę, i pozwólcie, żeby ogarnęła i was. Poczujcie się z nią bardziej komfortowo.

Dokładnie przyjrzyjcie się wszystkiemu, co pochodzi ze starej energii, ze starego paradygmatu. Czy chcecie to kontynuować? Czy też wolelibyście to puścić? Porzucenie tego sprawi, że uzyskacie więcej przestrzeni na pełniejsze objęcie tego, co nowe. Czym jest to nowe? To Miłość i Światło i Uczciwość i bycie wiernym samym sobie. Cokolwiek, co z nich nie wypływa, może być odrzucone, kochani. Zróbcie miejsce dla nowego.

Wielu z was czuje się jak łódź bez steru, dryfująca bez żadnego kierunku. Jest ku temu powód. Teraz możecie wykreślić swój kurs z większą swobodą, nie musząc wykorzystywać starych sposobów określania kierunku.

Niech waszym priorytetem będzie badanie wszystkiego. Jeśli nie wspiera to Miłości do siebie ani Miłości do innych, odrzućcie to. Czas, gdy reagowaliście automatycznie na nowe bodźce, wykorzystując stare sposoby reakcji, już przeminął.
Zatrzymajcie się i zdecydujcie, jak będziecie się poruszać od tego miejsca.

Obejmijcie Światło i świećcie wraz z nim, kochani. Co stworzycie na Nowej Ziemi, która wyłania się przed waszymi oczami w chwili, gdy to mówimy?

My z Niebiańskiej Załogi bardzo was kochamy i jesteśmy nieustannie gotowi spotkać sie z wami w pełniejszy sposób, gdy podniesiecie swoją świadomość i zaakceptujecie, że już dotarliście na miejsce. Jesteśmy Jednością, kochani przyjaciele. Już czas, żebyście to zaakceptowali i objęli.

Wasz kochający brat, Jeszua, wraz z Niebiańską Załogą.Przekazała Fran Zepeda, 8 sierpnia 2012
http://www.franheal.wordpress.com (Blog)
http://www.franhealing.com/Current-Channelled-Message.html (Website)
Przetłumaczyła wika  
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.