niedziela, 20 maja 2012

Jesteście w drodze do domu

Ukochani, Wzniesienie staje się coraz bardziej namacalną rzeczywistością. Staje i się coraz bardziej jasne, że przechodzicie teraz przez związane z tym ‘bóle porodowe’, czy w pełni uświadamiacie to sobie, czy też nie. Czy rozumiecie to, czy nie, jest to coś, co staje się dla was coraz bardziej realne.

Jednakże to oczywiste, że wciąż musicie być świadomi faktu, ze jest to wasz wybór, ale gdy już go dokonacie, nie ma powrotu, a zmiany staną się w miarę upływu czasu coraz bardziej widoczne.

Jako Świetlni Pracownicy jesteście rzecz jasna bardziej tego świadomi, i gdy przechodzicie przez te przemiany, możecie lepiej pomóc innym, którzy nie mają pojęcia, co się z nimi dzieje, niezależnie od faktu, iż dawno temu dokonali wyboru i wyprawili się w tę podróż, a teraz nadchodzi ich czas, by ‘złapać ten pociąg’ albo nie.

Dzisiaj chciałbym poruszyć temat tych osób, które nie są świadome swojej misji, a mówię to do tych, którzy są wystarczająco świadomi, aby im pomóc. Do tego się przygotowaliście. Doświadczając wszystkich tych zmian, przez które przechodzicie, jesteście już na o wiele lepszej pozycji i możecie pomóc innym się przebudzić. Możecie mówić z perspektywy własnego doświadczenia i wiedzy, które są wewnętrzne i głębokie, i dlatego ci ludzie będą mogli w to uwierzyć. Ufają wam oni i dlatego będą mogli porównać swoje doświadczenia z waszymi, a to rzuci światło na sprawy, których mogą nie być oni świadomi, a które leżą tuż pod powierzchnią.

Proszę rozejrzyjcie się i zobaczcie, kto z otaczających was ludzi być może zmaga się z nowymi energiami i pomóżcie im tak, jak możecie. To może polegać po prostu na spoczywaniu w swoim centrum, w spokoju i integralności, i na rozsiewaniu swego Światła tak, aby wszyscy mogli je zobaczyć. Może to polegać na byciu przykładem dla innych, którzy wyczuwają, że coś się zmienia i spoglądają na was, szukając zapewnienia, że wszystko jest w porządku. Będziecie wiedzieli, ile i w jaki sposób im powiedzieć, zawsze też macie do dyspozycji wskazówki od nas z Królestwa Ducha, jeśli kiedykolwiek nie bylibyście czegoś pewni.

Wielu z was już do tej pory całkowicie zaangażowało się we Wzniesienie i o wiele lepiej niż przedtem radzi sobie z falami przemian,  sprowadzanych przez intensywne spływające na Ziemię energie. Czas teraz, abyście rozejrzeli się, którzy ludzie i miejsca potrzebują tych porcji Światła, jakie przyswajacie również w czasie, gdy do was mówimy.

Prosimy, niech nic nie odwiedzie was od tego celu. Zawsze istnieją osoby, które wszystkiemu przeczą, ale wtedy macie po prostu zajrzeć w głąb i ponownie odkryć prawdę, odkryć to, o czym w głębi swego serca wiecie, ze jest Prawdą. Wejdźcie w kontakt z radością, jaką cała ta przemiana wam przynosi.

Jesteście naprawdę w drodze do domu i na niej odkrywacie zdolności, dary
i perspektywy, jakie do tej pory były jeszcze ukryte. Ukażcie je innym, obnoście się z nimi ostentacyjnie i dzielcie się nimi, aby wszyscy mogli je ujrzeć. Jesteście teraz u progu ich uchwycenia, utwierdzenia i zaoferowania tych darów innym jako integralnej części was samych.

To tak, jakby wąż zrzucił swą skórę, a jego nowa skóra została wystawiona na światło dzienne. Nie ma potrzeby trzymania się starej skóry, zamiast tego pora przyzwyczaić się do nowej. I podobnie, cokolwiek w waszym życiu wydaje się jeszcze nowe i niepewne, już wkrótce odczujecie jako zwyczajne i rzeczywiste, jako wrodzoną część was samych. To tak, jakbyście zostali ponownie złożeni i po małym przystosowaniu poczujecie, że jesteście o wiele lepiej przygotowani, by wyruszyć w dalszą drogę, i wyposażeni w zdolności bardziej odpowiednie dla Nowego Świata, jaki stwarzacie.

W tych sprawach nie ma dobrej czy złej drogi. Musicie zaufać, że podążając za swą Wyższą Jaźnią, we właściwy sposób przebędziecie wszelkie zakręty oraz wzgórza na waszej drodze. Przebywanie w chwili Teraz i odczuwanie swego centrum Serca
będzie wam w tym pomocne, a także wiedza, ze zawsze macie dostęp do waszej Wyższej Jaźni, jeśli tylko się zatrzymacie i z nią skontaktujecie. Niedługo ujrzycie, że jest ona coraz bardziej dostępna i staje się coraz bardziej z wami zintegrowana. Odkryjecie, że połączenie z waszym ego, czy tez niższą jaźnią, rozpuszcza się, i że już wam ono coraz mniej przeszkadza.

Na wszelkie sposoby odczuwajcie radość, która pojawia się dzięki temu uszczęśliwiającemu przypominaniu sobie o waszej Prawdziwej Jaźni, o waszej Boskiej Jaźni, o waszej Boskości. Staje się dla was coraz bardziej oczywiste, że to jest wasza Prawdziwa Esencja, która poprowadzi was do domu.

Jam jest Sananda i zawsze jestem do waszych usług.

Dziekuję, Sanando.

Przekazała Fran Zepeda, 16 maja 2012

Przetłumaczyła Wika

3 komentarze:

  1. Dziękuję Krystal za twoją pracę, za piękne przesłania. Potwierdzają one moje odczucia i odpowiadają na pytania. Dziękuję pięknie. Pozdrawiam cieplutko. Iskierka

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Takie słowa, twoje i innych, wiele dla nas znaczą. Zawsze z miłością -- Kr

      Usuń

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.