poniedziałek, 14 maja 2012

Bądźcie jednością ze swą Wyższą Jaźnią

 Zamieszczam dwa tłumaczenia tego samego przekazu, ponieważ otrzymałam je w tej samej minucie od Wiki i Patrycji.  Takiej synchronizacji czasowej jeszcze nie było na naszych blogach ;)   Kr
 ______________________________________________________

AA Michał i Jeszua:

Przynosimy wam wspaniałe nowiny z Królestwa Ducha, gdy czuwamy nad wami z głęboką dumą i miłością. Nic nie jest w stanie umniejszyć wielkiego postępu i rozwoju, jaki osiągnęliście. Iloraz światła jest cały czas wysoki, a my skłaniamy się przed wami.

Bądźcie przygotowani na potężne zmiany, tak jak wam o tym mówiliśmy.  Chcielibyśmy porozmawiać z wami o waszym sercu, które przechodzi przez wiele przemian. Wielkie ładunki i napływy energii spowodowały, że serca wielu z was otwarły się na sposoby, jakich możecie być niezupełnie świadomi, kochani. Być może zauważyliście, ze przestało was interesować wiele spraw, za to pojawiają się nagle nowe zainteresowania. Możecie czuć opór przed porzuceniem starych związków, kariery i starych sposobów robienia różnych rzeczy, ponieważ głęboko się z nimi utożsamialiście. Możecie odczuwać to jako zdradę i źle się czuć na myśl o uwolnieniu się od pewnych ludzi i spraw.

Miejcie na uwadze, że ci ludzie i sprawy istnieją w waszym życiu po to, żebyście się przebudzili, a gdy ten cel spełnią, są gotowi na to, abyście pozwolili im odejść. Uważajcie, aby nie utrzymywać przywiązania w wobec nich ani nie utożsamiać się zbyt blisko z tym, czemu pozwalacie odejść.  Pojawiło się to w waszym życiu dla pewnej nauki, a gdy już opanujecie tę lekcję, nie ma potrzeby, by trzymać się tej osoby czy rzeczy, która w wasze życie wniosła tę lekcję i możliwość rozwoju. Wszystko, co wam pozostaje do zrobienia, to być za to wdzięcznymi, pobłogosławić tych ludzi i sprawy, i pozwolić im odejść.

W waszym życiu pojawią się następne relacje, które zastąpią te odchodzące, ale nie znaczy to, że ci sprawy i ludzie, którzy odchodzą, a którzy wnieśli pewne lekcje w wasze życie, są dla was straceni. Muszą oni zostać uwolnieni, aby mogli iść dalej. Nie czynicie nic złego, pozwalając im wszystkim odejść. To uwolnienie i utrzymanie oddzielenia posłuży dla waszego i ich najwyższego dobra. Esencja miłości i nauki, która wraz z nią się pojawiła, jest wciąż w wysokim stopniu żywa. Po prostu, że się tak wyrazimy, pozwoliliście odejść posłańcowi.

Mówimy wam to, ponieważ będziecie odkrywać coraz więcej tego, czemu macie pozwolić odejść, i czasami może wyglądać to na lawinę, gdy sprawy przyspieszają i oczyszczeniu ulega cała trójwymiarowa struktura. Dzięki temu wszystkiemu wasze serce zostaje uzdrowione, zostaje poszerzone, i staje się w coraz większym stopniu nawigatorem w waszej podróży do domu.

Chcielibyśmy, abyście coraz bardziej byli świadomi waszej esencji.

Dostrójcie się do swego Wyższego Ja, które integruje się z wami w czasie, gdy do was mówimy. Zauważcie subtelne podpowiedzi i niuanse. To tak, jak przełączenie się na nowy system operacyjny na waszym komputerze, i pozostanie przy nim. Gdy już zdecydujecie się na nowy program, stary przestaje dla was działać. Zdecydujcie, że od teraz pozwalacie, aby wasza Wyższa Jaźń i wasze serce stały się waszym nowym systemem operacyjnym, i nie miejcie pokusy, by powrócić do starego programu, w którym pozwalaliście waszemu ego poddawać w wątpliwość wasze działania i uczucia.

Wraz z tym pojawia się nowy sposób polegania na intuicji, zamiast wyciągania wniosków przy użyciu starego systemu logiki i racjonalizowania. Uczyńcie te słowa swym nowym mottem: „Jestem moją Wyższą Jaźnią i odprężam się, otrzymując wiedzę z głębokich poziomów mojej Duszy”. Ufajcie tej wiedzy i bądźcie Jednym ze swą Wyższą Jaźnią.

Kochani, doszliście tak daleko, i niewiele już przed wami drogi, ale bądźcie przekonani, że wasz postęp zwiększa się, roziskrza i zwielokrotnia za każdym razem, gdy odprężacie się i poddajecie się wiedzy i świadomości, że jesteście oto wspaniałą boską istotą, której jedynym celem jest przebudzenie się i pomoc innym w ich przebudzeniu się. I to właśnie JEST celem waszej Duszy. Rozkoszujcie się tym, czujcie się z tym pewnie, niech wprawi was to w uniesienie. Już przybywacie.

Z głębokim szacunkiem pozostajemy waszymi oddanymi sługami i towarzyszami w Pokoju i Miłości –
Archanioł Michał i Jeszua

Dziękuję, Archaniele Michale i Jeszuo.


Przekazała Fran Zepeda
13 maja 2012

Copyright © 2012 by Fran Zepeda
http://www.franheal.wordpress.com  (Blog)
http://www.franhealing.com/Current-Channelled-Message.html

Przetłumaczyła Wika

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.