wtorek, 25 października 2011

Płomień Zmartwychwstania

.
.
Sananda (Jeszua)


Dobry wieczór wszystkim, jestem Sananda, wasz brat w Świetle.  Czyż nie jesteście zadowoleni, że tu jesteście?  Czy wiecie, że właśnie przeżyliście niezwykłe doświadczenie?  Istotnie, poprosiliśmy o specjalne zezwolenie dzisiaj dla waszej grupy tak, żebyście mogli spotkać się twarzą w twarz z Płomieniami waszego Świętego Serca, które są ściśle związane z waszym życiem, z Istotą Światła, którą wy jesteście.  Oni przygotowywali się do tej wymiany energii przez kilka dni.

Dla tych, którzy robią wiele, dajemy wiele.  Zapewniamy wszelką możliwą pomoc dla naszych pracowników światła, którzy obecnie chodzą po tej planecie.  Ten rok jest szczególny dla ludzi i Ziemi. Jest to rok przebudzenia i ponownego połączenia się z tym, kim jesteście.  Czy nie wyczuwacie żadnych zmian w swoich uczuciach w ostatnich tygodniach: może to moc, która była już w was i stała się bardziej świadoma, bardziej przejrzysta i silniejsza kierując wami, bardziej wiarygodna?  Czy wyczuwacie to?
Nasiona, które zasadziliście w waszych sercach lata temu zaczynają ożywać, moje dzieci.  Zaczynają wschodzić.  Nagromadziliście w ciągu tych tysięcy żyć dużo odwagi, wytrwałości, nieustępliwości, a także dużo miłości, wiedzy i cech, których jeszcze nie podejrzewacie u siebie.  Wkrótce te cechy rozwiną się w was, ponieważ będą one wam potrzebne.  Wszystko zostało przemyślane i wasze Wyższe Ja przygotowało doskonały plan dla każdego z was.

Zdacie sobie sprawę, że jesteście silniejsi, że będziecie mogli afirmować swoje Światło w obliczu Światła innych, bez lęku i wątpliwości.  Nowe zapewnienie będzie przejawiać się w was, gdy będziecie odczuwać coraz bardziej, że weszliście na prawdziwą drogę, tę którą wybraliście.  W końcu uznacie, że jesteście wartościowymi istotami, że naprawdę macie te cechy, aby pomóc sobie i swojemu otoczeniu.  Wasza rodzina, przyjaciele wkrótce potrzebować będą waszego Światła, odwagi, waszego spokoju, waszej wizji życia, waszego sposobu patrzenia na siebie, na nich i na to, co jest wokoło was.
Możesz zauważyć, że nie ma zbyt wiele kontroli nad tym co jest wokół ciebie.  Kontrola jest coraz mniej skuteczna.  (Śmiech …)  Ego traci przyczepność na wydarzenia wokół ciebie i w tobie, bo już nic nie da się kontrolować.  Ziemia robi to, co chce, a ludzie są zobowiązani się przystosować.

Na wiosnę, w tej równonocy, którą właśnie obchodzono na tej planecie, Płomień Zmartwychwstania jest narzędziem pełnym mocy.  Używałem go intensywnie w moim ostatnie wcieleniu.  I testowałem. Patrzyłem na niego ze wszystkich stron.  Ważyłem go, mierzyłem go.  Żyłem z nim, czułem go.  Na wiosnę ten Płomień przenosi się do ciała Ziemi na wszystkich poziomach.  On pomnaża się w celu wsparcia regeneracji przyrody, drzew, kwiatów.  On budzi zwierzęta, owady, ryby.  On budzi wszystko wokół was, aby umożliwić powstanie nowego życia.

Możesz użyć tego Płomienia, aby wskrzesić doskonałość, którą jesteś, wskrzesić te święte atrybuty, które są nadal uśpione w tobie.  Wskrześ te wspomnienia o sobie, które są w twoim Świętym Sercu. Wskrześ doskonały obraz ciała, którego używasz w każdej chwili.  Możesz  tym jednym Płomieniem, uwiecznić atomy, które tworzą twoje fizyczne ciało poprzez przyciągniecie do nich Świętego Boskiego Światła, Wieczności.
Od życia do życia, od wcielenia do wcielenia, masz zgaszone światło w komórkach.  Masz spadek wskaźnika wibracji atomów, które tworzą twoje komórki, twoje wspomnienia, twoje myśli, energii, które żyją w tobie.  Czujesz się oddzielony, usunięty z natury.

Płomień Zmartwychwstania jest pełen mocny … jak bomba.  Może zetrzeć na proch wszystko, co jest poniżej Czystego Światła w twojej strukturze na wszystkich poziomach, od ciała fizycznego do wszystkich ciał subtelnych.  Ten Płomień dosłownie wskrzesza Światło.  Poprzez podniesienie wibracji, wszystko, co zapobiega manifestacji tego światła wewnątrz ciebie będzie usunięte i tylko światło pozostanie.  Tak więc rada, jaką mogę dać, to używaj go codziennie we wszystkich dziedzinach swojego życia.

Ten płomień nie jest ci dobrze znany.  To tak, jakbyś siedział obok skarbu i go nie zauważał.  Jest to skarb, który może dosłownie zmienić nie tylko twoje ciało fizyczne, ale także wszystko wokół ciebie: twój sposób myślenia, sposób analizy, to co czujesz, nawet spojrzenie na życie.  Możesz poprosić ten Płomień, by wskrzesił twoją nieskończoną ufność w moc życia.  Wskrześ swoją absolutną wiarę w moc Boga, który żyje w tobie.  Wskrześ wspaniałą i niezwykłą cierpliwość, której potrzebujesz aby całkowicie zaakceptować swoją boskość.  Wskrześ swoją boską radość, która może w końcu znajdzie swoje miejsce w tobie.  Wskrześ w sobie Serce Światła, Istotę Światła, którą jesteś.  Wskrześ w sobie Chrystusa, którym jesteś.

Rano, jeśli poprosisz Płomień Zmartwychwstania, aby odnowił twój sposób patrzenia na wszystko wokół, możesz bardzo szybko nabyć nową wizję życia: w ciągu kilku dni, kilka tygodni w zależności od twego zaangażowania.  Zmienią się połączenia w twoim mózgu, w celu umożliwienia uchwycenia linii światła w harmonii z Nową Ziemią.  Możesz uczynić swoje życie magicznym, świętym, boskim, pełnym radości, z fantastycznymi niespodziankami.
Możesz wskrzesić zaufanie do wszechświata, bezwzględne zaufanie w Chrystusowe  Serce w tobie.  Co się stanie, jeśli masz całkowite zaufanie do życia?  Będziesz mógł otworzyć na oścież drzwi do Świata Światła.  Będziesz w 5-tym wymiarze.  Będziesz mógł komunikować się ze wszystkim wokół ciebie w świetlisty sposób.  W Światach Światła mamy absolutne zaufanie we wszystko co nas otacza:  zwierzęta, rośliny, kamienie, kryształy.
Mamy absolutne zaufanie do życia, do przyrody.  Jesteśmy głęboko, święcie przekonani, że wszystko jest doskonałe, wszystko jest w porządku i dobrze.  W naszych sercach nie ma wątpliwości.  Jest zaufanie.
Grupa -   Gdy coś pójdzie nie tak, mówię: „Ja jestem Zmartwychwstaniem i Życiem poza wszystkimi pozorami. ” To działa, ponieważ jest bardzo silne.  Aurelia (która za życia czanelowala Adamę z miasta Telos, przyp. Krystal), podczas swojej wizyty w Montrealu, powiedziała:  „Powtarzaj to zdanie. Zanurz się w tym zdaniu:  „To jest powolne, ponieważ mamy twarde głowy, ale to w końcu zrozumiemy. Dziękuję!”

Sananda -   Zrozumiałeś, bardzo dobrze!  Gratulacje!  W zastosowaniu zdajemy sobie sprawę z prawdziwej dyscypliny.  Czy znacie to powiedzenie?

Grupa -   „uncja praktyki jest warta tonę wiedzy”.

Sananda -  Bardzo dobrze!  Jedną z największych przeszkód, z którą nasi bracia i siostry Ziemi mają się zmierzyć jest dyscyplina, aby zawsze kontynuować, powtarzać i powtarzać aż cel zostanie osiągnięty. Często zauważamy, że nasi bracia i siostry są „całkowicie podekscytowani”, gdy dajemy im nowe narzędzie, ale „całkowita ekscytacja” trwa tylko kilka … godzin … dni … tydzień w większości.  Z Płomieniem Wskrzeszenia, można pracować nad tą świętą i wspaniałą wytrwałością i dyscypliną, które są w tobie.  On może pomóc ci osiągnąć ten niezwykły moment chwały, kiedy możesz połączyć się z tą częścią siebie, którą ty nazywasz Bogiem, Wiecznością, Czystą Miłością, Czystym Światłem które zna tylko doskonałość.

Ten wymiar, w którym się znajdujecie wibruje powoli i wszystko dzieje się powoli.  Sadzicie nasiona i następnego dnia nie wyciągacie rąk, aby zerwać owoce, prawda?!  (Śmiech …)  Wymiar ten jest powolny, ale musimy go kochać.  Jest to jeden z największych mistrzów, który istnieje w całej Kreacji. Wymiar ten jest naprawdę wyjątkową i świętą szkołą.  Doceńcie to, mimo że jest czasem bardzo trudny.  Pozwoliło wam to wypolerować każdy aspekt, fasetę waszego wewnętrznego diamentu przez miliony żyć.  Będziecie mile zaskoczeni jej pięknem, kiedy połączycie się ze Światłem, którym jesteście i zobaczycie ten diament.  Ale musimy kontynuować.  Nie ma żadnych magicznych formuł.
Mógłbym dać wam wszystkim deszcz Światła tak, że moglibyście obudzić się w 5-tym wymiarze jutro rano. Byłoby to niezwykłe, czyż nie?  Ale czy nie bylibyście wtedy pomieszani!  (Śmiech … ..)  To jest powód dlaczego te potężne drobne narzędzia, które mają związek z wymiarami Światła są wam dawane.
Jak tylko zawołacie Płomień Zmartwychwstania, aby pomógł wam wskrzesić waszą wizję życia, wasze zaufanie do życia, jesteście prawie przetransportowani globalnie w Królestwo Płomienia Zmartwychwstania.  To nie jest tylko myśl, która przecina wasz umysł.  Nie!  Możecie czuć całe swoje ciało, całą swoją istotę promieniującą światłem, wibrującą przebudzeniem, wibrującą zmartwychwstaniem.  Tempo waszych wibracji zmienia się. Nie chodzi o to, by mówić: „Płomieniu Zmartwychwstania, wskrześ wiarę w życie, zmień moje nastawienie do życia”  i mieć 150 żądań, jeden po drugim.  Nie!  Wystosuj jedną prośbę:
„Płomieniu Zmartwychwstania, ogarnij moje zaufanie.
Przekształć to tak, aby moje zaufanie do życia mogło być doskonałe, prawdziwe, wieczne, pełne miłości!
Niech ono zamanifestuje swoją doskonałość we mnie i wokół mnie. „
Następnie zatrzymaj się i poczuj jak Płomień Zmartwychwstania ożywia twoją wiarę w życie, nie tylko w ciele, ale w twoim sercu i w całej twojej istocie.  Poczuj tę falę przechodzącą poprzez wyrównującą się całą energię w tobie, zaczynając od twojego Serca.  Kiedy wibracje zatrzymają się, wiesz, że Płomień Zmartwychwstania przyszedł do ciebie, że praca jest wykonana.  Że otoczył cię i przetransformował.
Możesz robić to ćwiczenie rano, po przebudzeniu.  W ciągu dnia, po prostu trzeba myśleć o energii, która przeszła przez ciebie rano.  Szybko, pomiędzy dwoma telefonami w biurze, przenieś się ponownie w tę energię.  Można to zrobić 6 do 7 razy dziennie. Rozwiń nawyk pracy z Płomieniem Zmartwychwstania jako drugą naturę.

Można zastosować Płomień do wszystkich poziomów swojego życia, we wszystkich dziedzinach, z rodziną, przyjaciółmi,  z pracą, ze Stanami Zjednoczonymi, innymi krajami, planetą, twoimi wierzeniami.  Wiesz, że wszystkie twoje przekonania są zabarwione całością wcieleń, których doświadczałeś, wszystkimi emocjami, jakie odczuwałeś, ze wszystkimi drogami życia, którymi kroczyłeś.  Te przekonania często ograniczają cię.
Więc dlaczego nie poprosisz Płomienia Zmartwychwstania, aby otworzył twój umysł na wszystkie linie Światła pozwalające na kontakt z całym życiem, całą świadomością światła.  Pozwoliłoby to na pracę z nowym spojrzeniem, nowym myśleniem, nowymi emocjami, nowym ciałem.  Tak!  Płomieniem Zmartwychwstania można odnowić organizm do jego oryginalnego obrazu.

To narzędzie, im bardziej będziesz go używać, tym więcej nauczy cię, bo Płomień ten jest także energią. Jest świadomy!  To tak, jakbyś mówił do części Stworzenia, części Ojca-Matki Boga specjalizującego się w perfekcyjnych obrazach, idealnego pierwotnego światła, które zawraca każdy atom do jego pierwotnego światła.
Kiedy go wezwiesz, to ogarnie cię natychmiast.  Przejawia się przez ciebie, wokół ciebie i w tobie. Analizuje cię.  A jeśli rozmawiasz z Płomieniem Zmartwychwstania jako świadomości, on będzie twoim przewodnikiem.  On nawet daje ci ćwiczenia, które pozwalą ci na wykorzystanie jego pełnej mocy.  On będzie robił to w bardzo usystematyzowany, delikatny sposób, ponieważ zna twoje mocne strony i twoje słabości.  On pokieruje cię do przekształcenia twojego życia z wdziękiem i łatwością, abyś przemienił swoją naturę 3-go wymiaru do natury 5, 6, 7 wymiaru.

Płomień Zmartwychwstania jest bardzo wielkim mistrzem, do którego należy podchodzić z szacunkiem i miłością . A jeśli twoja pasja jest prawdziwa i realna, Mistrz może nawet zmaterializować się przed tobą. Mistrz pojawia się przed sercem czystym, szlachetnym i żarliwym.
Bardzo rzadko to się zdarza, ale jeśli odnosisz się z miłością i  z dyscypliną, ta Świadomość może pojawić się przed tobą.  Nie mówię tych słów, aby nęcić was bez szacunku.  Nie!  Jest to rzeczywistość, którą znamy w Świecie Światła.  Cała Świadoma Energia żyje.  Posiada kształt, muzykę, kolor, dźwięk, zapach i Płomień Zmartwychwstania jest żywą świadomością.  To jest jak wołanie części Boga, aby pomógł wam w waszym przebudzeniu.  To nie jest coś, aby podejmować pochopnie.

Mistrz jest Mistrzem Miłości.  Wszystkie Płomienie są Mistrzami Miłości.  Wszystkie płomienie są energiami, świadomością, z jaką można utrzymywać dialog.  Kiedy mówisz do nich, one słuchają, ponieważ Płomienie są w całej Kreacji.  Są one częścią struktury Stworzenia.  Wspierają one wszystkie stworzenia i kiedy mówisz do Płomienia Zmartwychwstania, jesteś w kontakcie ze Stwórcą, Wielkim Centralnym Słońcem, Ojcem-Matką Bogiem.  Jesteś w kontakcie z jedną z jego energii o wysokiej czystości, o wielkiej mocy.

Przed zaśnięciem w nocy, możesz poprosić Płomień Zmartwychwstania by cię uczył, by cię przygotował  na następny dzień, aby dał ci przez intuicję twój aspekt do przemiany, do wskrzeszenia.  Czy są jakieś pytania?

Grupa -   Dałeś mi ćwiczenie do zamanifestowania obfitości, takiej jak mała wycieczka.  Chciałem powiedzieć, że to zadziałało.  Otrzymaliśmy bilety i wyjeżdżamy na dwa tygodnie na Florydę.  Te wszystkie płatne wycieczki, które otrzymaliśmy w darze. Tak więc twoje rzeczy działają!
(Śmiech … … … …)

Sananda –    Czy wiesz, że są skarby oczekujące na każdego z was?  Istnieje niezwykłe bogactwo, które czeka na was w Świecie Światła.  Jedyną rzeczą, która zapobiega przed obsypaniem was nim na wszystkich poziomach są wasze wątpliwości i wasze lęki, nie-wiara w życie, ta nie-wiara w miłość, którą jesteście, w Istoty Światła, którymi jesteście !  A im więcej będziecie wskrzeszać Światło w sobie, tym więcej skarbów, które są zarezerwowane dla was, będzie w stanie do was dotrzeć.  Nic nie zapobiegnie, aby to bogactwo płynęło w waszą stronę.
Jesteście Mistrzami swojego życia, Wszechmocni Stwórcy wszelkiego stworzenia, które jest w każdym  waszym życiu teraz.  Nikt poza wami nie jest odpowiedzialny za wszystkie sytuacje, które są teraz w waszym życiu.  Ludzkość musi to zrozumieć.  Trzeba zatrzymać obwinianie Boga o wszystkie nieszczęścia was atakujące.  Świat, w którym mieszkacie jest światem stworzonym przez ludzkość, jako grupy.  Bóg nigdy nie zamierzał zsyłać cierpienia na swoje dzieci, nigdy nie chciał, biedy, bólu, rozłąki.
Jesteście odpowiedzialni za ten wymiar.  Wy wszyscy podpisaliście kontrakty, aby zbadać ten wymiar, aby przyjść i tworzyć.  Został przeznaczony na te eksploracje pewien okres czasu.  Posmakowaliście tego?  Degustowaliście, badaliście, ważyliście, ponownie zrobiliście przegląd i teraz lekcja jest nauczona.  Staż się kończy i Ziemia jest w linii wznoszenia, powraca do Świata Światła.
Nadszedł czas, aby wrócić do Źródła, do prawdziwego życia: radości, światła, nieśmiertelności, wieczności, pełnego bogactwa na wszystkich poziomach.  To jest prawdziwe życie, Dzieci Światłości! Płomień Zmartwychwstania jest niezwykłym narzędziem, które pomoże wam wskrzesić prawdziwe życie w was, wokół was, dla tej planety!
Życzę wam, abyście wskrzesili w sobie prawdziwe światło, żebyście otworzyli swoje serca.  Życzę, byście wskrzesili ten aspekt w sobie, który otwiera drzwi, który daje absolutną wiarę w moc światła, w moc miłości, która przemienia wszystko, która uzdrawia wszystko.

Grupa -   Mam projekt, aby napisać książkę i chciałbym prosić o wyjaśnienie, czy mam iść przez strukturę mentalną, która jest już dobrze zdefiniowana czy za pośrednictwem pisma automatycznego i zaufania?

Sananda -   Musisz przestać czekać na to, że Niebo zadecyduje za ciebie.  Każdy człowiek jest obecnie na swojej drodze Światła.  Wielkim wyzwaniem człowieka na tej drodze jest przestać czekać na wytyczne z niewidzialnego świata.  Ten okres jest już zakończony!  Prosimy o przyjęcie roli Stwórcy, jakim jesteś!
Jesteś w okresie, gdy stajesz się świadomy tego, kim jesteś i że świadomość musi przejawiać się w twoich działaniach, w wyborach które robisz każdego dnia, w odniesieniu do tego co myślisz, co czujesz i w relacji co twoja rodzina i przyjaciele ci powiedzą.  Należy pamiętać o tym: rodzina, przyjaciele będą lustrem twoich własnych lęków, twoich wątpliwości.

Dam ci ćwiczenie: udawaj, że żyjesz w dniach pełnego zaufania.  Przypuśćmy, że jest sobota rano, jest ładna pogoda, ptaki śpiewają na drzewach, słońce świeci i mówisz:  „Ach!  Jest to wspaniały, fantastyczny dzień, gdzie mogę eksperymentować  całkowite zaufanie.”  Przez cały dzień, przestaw się na sposób myślenia, w którym ufasz wszystkiemu w duchu boskości i świętej niewinności.  Praktykuj patrząc na ludzi wokół siebie nowymi oczami,  jakby byli dziećmi Boga ewoluującymi, uczącymi się, idącymi za swoją intuicją.  Praktycznie postrzegaj ich  jako doskonałe lustra, które dają ci zrozumienie o sobie, w pełnym zaufaniu.
To niezwykłe ćwiczenie, które pomoże ci otworzyć oczy na nowe życie, nowy sposób myślenia, patrzenia, odczuwania.

Myślę, że to wystarczy na dziś.  Salutuję waszej Boskości, wielkości  waszego Świętego Serca, a także wielkość waszej odwagi.  Rzeczywiście, to zebrało dzielne i odważne dusze, które ośmieliły się, aby doświadczyć 3-ci wymiar, najpiękniejszą świętą szkolę, jaka kiedykolwiek istniała w całym Stworzeniu. To jest wasz przywilej!
Dziś zapraszam was do powrotu do Świątyni Niebiańskiej Harmonii, aby nauczyć się czuć Święte Serce którym jesteście, które jest w was,  strony yin-yang, pozytywne-negatywne, kobieta-mężczyzna.  Dzięki temu możecie uzyskać poznanie i kochać to lepiej.  Tak aby te energie zakotwiczyły się w was, a Doskonała Harmonia wskrzesiła się w was z gracją i łatwością.  Do zobaczenia wkrótce!

Sananda przez Denise Laberge, 22 marzec 2010

Płomień Zmartwychwstania ma kolor opalizującej mleczno-białej matki perły i zawiera w sobie wszystkie kolory potrójnego płomienia, mieszankę różowego, niebieskiego i żółtego. (opis znaleziony na Internecie)

Przetłumaczyła Akacja Daria, edycja Krystal

Jest to druga część sesji czanelingowej.  Link do pierwszej części: Świątynia Niebiańskiej Harmonii

http://www.telosinfo.org/20100322_Resurrection_Flame.pdf

1 komentarz:

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.