poniedziałek, 1 kwietnia 2013

Jesteście obdarzeni wszystkim, co pochodzi od Stwórcy


Witajcie, moi drodzy przyjaciele, Świetlni Współpracownicy i Dawcy Miłości. Pozdrawiam was z wielką Miłością i uznaniem za wszystko, co robicie. Podchodzicie do tego monumentalnego zadania budowy waszej Nowej Ziemi ze swobodą, wdziękiem i wdzięcznością, i za to jestem wam ogromnie wdzięczny.

Możecie się zastanawiać, czemu mówię "ze swobodą". No cóż, kochani, z pewnością ta podróż nie była dla was lekka i łatwa, przyznaję, jednakże łatwość i swoboda, o jakiej mówię, jest tą płynnością, którą wcielacie w swą misję i cel, oraz tą szczodrością, z którą rozdajecie swą Miłość, swą Boską Bezwarunkową Miłość.

Czy dostrzegliście, że im więcej Miłości rozdajecie, tym więcej możecie jej w sobie pomieścić dla siebie i innych? Czy zauważyliście, że jesteście w stanie otworzyć się na więcej źródeł energii i zdolności, kiedy oddajecie się zadaniu wcielania Miłości i stwarzania świata pełnego jej oraz wszelkich darów, jakimi obdarza was Stwórca?

Jesteście obdarzeni wszystkim, co jest ze Stwórcy Wszystkiego-Co-Istnieje. Otrzymaliście wszystko, co jest Stwórcą. Odkrywacie wszystko, czym już jesteście, i - ach, cóż to jest za podróż.

W nadchodzących dniach zaczniecie najprawdopodobniej zauważać, że o wiele łatwiej możecie połączyć się z tą częścią siebie, która jest Boskością, tą bezwarunkową Rzeczywistością, która jest rozległą obfitością i przejrzystością. Dzięki temu odkryjecie, że macie o wiele łatwiejszy dostęp do możliwości manifestowania, a stanie się to wtedy, gdy uwolnicie swą Prawdziwą Esencję oświetloną całym Światłem i Miłością, jakie wpuszczacie do swej istoty.

Tak, kochani, oczyszczanie, w którym tak skrupulatnie uczestniczyliście, zaczyna być widoczne jako wzrastające rozjaśnianie się waszych Ciał Świetlnych. Wasza dusza obecnie staje się zintegrowana, wzmacnia się i znacznie rozrasta.

Moi kochani, teraz macie okazję zgłębić ten piękny świat, który stwarzacie, gdy uaktywniacie swe twórcze moce, jakimi z natury jesteście obdarzeni, i które zawsze w sobie posiadaliście. Teraz wyrażacie zgodę na powitanie ich, a szybkość, z jaką posuwacie się do przodu, zwiększy się dzięki tej zgodzie i waszej otwartości.

Jestem pełen zachwytu i podziwu nad waszą gotowością i odwagą, z jaką podjęliście się tego zadania - zaznajomienia się po raz kolejny z duchowymi darami, które są darami przysługującymi wam z urodzenia, a o których jeszcze całkiem niedawno mieliście tylko mgliste pojęcie, jeśli w ogóle to sobie uświadamialiście.

Patrzę na was, gdy świadomie oddajecie się całym Sercem i Duszą swojemu przebudzeniu, zawsze mając na uwadze nie tylko swoją korzyść, ale i innych, niezależnie od tego, jak czasami wydaje się to przytłaczające. I tym wyróżniacie się od wszystkich innych istot, które nie miały przywileju wcielenia się na Ziemi w tym właśnie czasie.

Cóż za niezwykłą podróż już przebyliście, pełną niespodzianek, a czasem i konsternacji i zmagań, to prawda. Ale te właśnie rzeczy was wyróżniają, ponieważ gdy zmagacie się z problemami, równocześnie sięgacie głębiej i znajdujecie odwagę i sposoby, by kontynuować waszą podróż i misję, i odnosicie w tym całkowity sukces.

A zatem w nadchodzących dniach zwiększonej jak zwykle  aktywności przed Równonocą, kiedy podążacie swą ścieżką przebudzenia i wzniesienia, trzymajcie się swych świętych intencji rozpoczęcia nowego rozdziału, a potem kolejnego i kolejnego, gdy wznosicie się po spirali, osiągając kolejne stopnie wyższej częstotliwości i wymiaru; i, kochani, ugruntowujcie się na nich niosąc Pokój w Sercu, gdyż to wy jesteście ludźmi czynu, tymi, którzy kreują Cały Nowy Świat, i możecie być w tym pewni wspaniałych i doniosłych rezultatów.

Zawsze macie moje Błogosławieństwo i moją Miłość oraz moje zrozumienie tego, przez co przechodzicie - lecz zamiast na tym skupcie się na cudowności i zaszczycie, jakie są waszym udziałem, gdyż macie przywilej bycia sprężyną wydarzeń w tej misji odrodzenia waszego Świata i waszego życia. Niech wasza wdzięczność za to będzie wielka, gdyż macie w ręku wszelkie atuty, dające wam przewagę nad poczuciem znużenia i zmaganiami, które są naturalnymi elementami waszego procesu.

Proszę, abyście w dalszym ciągu dbali o swe fizyczne ciała, ponieważ przechodzą one głębokie przemiany w miarę jak Światło pojawia się w coraz większych ilościach, a wy stajecie się Oświeconymi Istotami, co jest waszym przeznaczeniem i wrodzonym prawem. Wdychajcie teraz Światło i Miłość nieustannie, z intencją przekształcenia się w cudowne i nadzwyczajne Istoty Światła Stwórcy, które doświadczają wspaniałości Wyższych Wymiarów.

Jesteście o wiele dalej na swej drodze, niż wasze obecne spostrzeżenia pozwalają wam dostrzec, lecz niedługo zrównacie się z prawdziwą Rzeczywistością, którą odkrywacie z każdym swym oddechem i z każdym krokiem, jaki z gotowością stawiacie na drodze ku nieznanemu, odchodząc od stworzonych przez siebie iluzji ku swym Prawdziwym Jaźniom i waszej Prawdziwej Esencji i egzystencji jako Jedno ze Stwórcą Wszystkiego-Co-Jest.

Ze spokojem bierzcie teraz każdy wdech i poddajcie się Prawdzie swej Istoty, kochani. Jestem zawsze u waszego boku i towarzyszę waszemu sercu w waszym Wspaniałym Przebudzeniu. 

Cała moja Miłość jest wasza -
Wasz kochający brat
Jeszua

Przekazała Fran Zepeda, 17 marca 2013
http://franheal.wordpress.com/2013/03/18/yeshua-you-are-endowed-with-everything-that-is-of-creator-as-channeled-by-fran-zepeda-march-17-2013/
Przetłumaczyła wika


1 komentarz:

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.