niedziela, 15 lipca 2012

Trzymajcie się swego serca


Ukochani, przychodzę do was dzisiaj, by mówić o Zaufaniu. Wiele się teraz mówi o tej koncepcji i tej sprawie. Wielu ludzi zastanawia się, komu i czemu mogą zaufać, i wielu rozczarowanych jest kwestiami związanymi z Zaufaniem.   

Nie zniechęcajcie się, gdyż właśnie doświadczając tych spraw
dochodzicie do większego zrozumienia tego, co jest prawdziwe. Jednakże temat Zaufania zawsze był tematem związanym z emocjami i poczuciem stabilności, i często może wstrząsnąć ludźmi do głębi odkrycie, że mają poczucie braku zaufania czy bycia zdradzonymi.

Kochani, jestem tu by powiedzieć wam, że wszystko to skupia się na waszym sercu, a nie na tym, co, jak uważacie, zrobili czy czego nie zrobili inni, podważając wasze poczucie zaufania. Gdy zostajecie odciągnięci od swojego serca, lądujecie na wyboistej drodze rozczarowań, zwłaszcza wtedy, gdy łapiecie się słów innych jako Prawdy bez przepuszczenia tego najpierw przez wasze serce.   

Proszę pozostańcie skupieni w swych sercach i wiedzcie, że rzeczywistość i prawda zmienia się wraz z waszą perspektywą. Dlatego właśnie jedynym prawdziwym testem jest to, co czujecie w swym sercu, czego dowiadujecie się, wyciszając się i łącząc ze swą Wyższą Jaźnią; im częściej to czynicie, tym bardziej integrujecie się z Wyższą Jaźnią, a przez to łączycie się ze Źródłem, i wtedy nie będzie tyle rozbieżności w tym, co obserwujecie i czego doświadczacie.  

Trzymajcie się swego serca teraz i zawsze. Gdy więcej medytujecie i częściej się wyciszacie, okaże się, że jesteście połączeni z wyższą wiedzą, wyższą Prawdą, która nie może zostać zachwiana przez punkty widzenia i rzeczywistość innych.

Pamiętajcie, że stwarzacie swą rzeczywistość. Tak, słyszeliście to wiele razy, ale pora, by naprawdę to zrozumieć, jest TERAZ, kochani, w tych zmieniających się gwałtownie czasach. Obserwujcie ze współczuciem, co się wydarza wokół was, ale nie próbujcie, proszę, dać się w to wciągnąć.  Powróćcie do wnętrza swego Serca i swojej Duszy, waszego Centrum, i przebywajcie tam, oglądając, co się wydarza tymi oczami, przez to okno Prawdy.

Będzie to stanowiło absolutną różnicę w czasie, gdy będziecie pokonywać rozmaite zakręty i zawirowania przemian w tym roku. Pamiętajcie, że wielu ludzi ma swój własny punkt widzenia i wizje tego, czego pragną, żeby się wydarzyło. Jednak wspólnym mianownikiem, utrzymującym strukturę tego, co manifestujecie jako zbiorowość, jest wiedza, że wszyscy jesteście połączeni, i że wszyscy pochodzicie z tego samego Źródła, którego fundamentem jest potężna i trwała Bezwarunkowa Miłość i Szacunek dla wszystkich Istot.

Doświadczacie końca dualności, dlatego wiele jej fragmentów wciąż będzie zanieczyszczać waszą nową wyższą świadomość. Ważne jest, by nie dać się wciągnąć z powrotem w elementy tej starej rzeczywistości: osądzanie, oddzielenie, podział dobre/złe i subiektywność.

Czas skupić się na Harmonii, Miłości, Współpracy i Współczuciu dla Wszystkich Istot, nawet tych, które uznajecie za negatywne czy szkodliwe, albo które, jak uważacie, was skrzywdziły. Osądzanie ma najsilniejszy punkt podparcia, pochodzący wciąż z dualności; sprowadza was ono na jedną lub drugą stronę, nie pozwalając wam doświadczać rzeczywistej prawdy danej sytuacji i nie pozwalając wam płynąć z nurtem Teraz i stwarzać to, czego naprawdę chcecie, w przeciwieństwie do tego co, jak wierzycie, jest dane i trudne do zmiany.

Moi ukochani, doszliście tak daleko. Gąszcz problemów, jakich teraz doświadczacie, ma się przesiać przez to, co pochodzi jeszcze z dualności, i przez to, co pochodzi z wyższej wiedzy, opartej na Świetle, przybywającym z Wielkiego Słońca Centralnego, ze Słońca Galaktyki. Podłączcie się do tej wyższej inteligencji, abyście byli coraz bardziej zdolni wykorzystywać ją na rzecz przemian w waszych Ciałach Świetlistych, które zachodzą, gdy teraz do was mówimy, które wydarzają się już od pewnego czasu, i które ulegną szybkiemu przyspieszeniu w ciągu następnych paru miesięcy.

To czas, by puścić to, co jeszcze pozostało z dualności, zachowując neutralność i dystans na ile to możliwe, i koncentrując się na Sercu, które jest jednym ze wszystkich serc, tworzących razem Jedno Serce Źródła, Wszystkiego Co Jest. 

Przefiltrowujcie w maksymalnym stopniu wszystko, co pochodzi ze starego sposobu myślenia. Pojawia się to w postaci nagłych wypływów i wybuchów, co może być dla was dezorientujące. Przefiltrowujcie to, podnoście i oglądajcie z waszej wyższej perspektywy, Kochani. Nie dajcie się pochwycić przez to, co jest w trakcie rozpadania się w chwili, gdy mówimy te słowa. Nieustannie badajcie i słuchajcie swych myśli, i pozostawajcie w Chwili Miłości i Światła, której doświadczyć się urodziliście, której doświadczyć przybyliście tutaj, teraz i zawsze.

JAM JEST Sananda, i jestem zawsze do waszych usług.

Dziękuję, Sanando.Przekazała Fran Zepeda, 9 lipca 2012
http://www.franheal.wordpress.com  (Blog)
http://www.franhealing.com/Current-Channelled-Message.html (Website)
Przetłumaczyła wika   


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.