niedziela, 22 lipca 2012

Niech wasze Światło świeci jaśniej


Pozdrowienia, Istoty ze Światła, pozdrowienia od Niebiańskiej Załogi. 

Wiele zostało ujawnione w tym jakże krytycznym okresie transformacji. Tyle Światła wkroczyło w wasze Istnienie i na waszą Ziemię, że nastąpiła znacząca zmiana. 

Na całym waszym Świecie odbywają się przygotowania do większego przebudzenia i zakotwiczenia energii Miłości. Teraz staje się to dla wielu sposobem życia. Świat dualności zaczyna blaknąć, gdy obejmujecie Światło i Miłość, które wysyłane są do was w ilościach większych niż kiedykolwiek przedtem. 

Wszystko jest w porządku i wszystko jest zgodnie z planem. Wiele osób odczuwa zmiany, gdyż ich Ciała Świetlne stają się coraz bardziej pochłonięte przez Światło, a ich DNA jest coraz bardziej dostępne. Nie ma już powrotu. Jesteście na szybkiej ścieżce do Wzniesienia.

Macie do dyspozycji mnóstwo pomocy; musicie tylko o tym pomyśleć i poprosić z poziomu Serca, a ją otrzymacie. Wszystko, co dotyczy waszej drogi ku Wzniesieniu, jest w pełnym biegu, Kochani. Do tego się przygotowywaliście.  

Zwracajcie uwagę na znaki. Zwracajcie uwagę na podszepty waszej Duszy. Zwracajcie uwagę na wskazówki, których obfitość otrzymujecie, Kochani. Jedynym sposobem, by tego uniknąć, jest odwrócenie się od tego wszystkiego. Ale dlaczego mielibyście to robić? To są wasze chwile, gdy możecie stanąć na szczycie szczytu i zobaczyć, jak daleko zaszliście.

Dajcie sobie teraz chwilę, by zastanowić się nad waszymi dotychczasowymi postępami. Przyjrzyjcie się swoim priorytetom. Czy się zmieniły? Czy są bardziej zgodne z programem waszej transformacji w Istoty, które są zainteresowane nie tylko własnym rozwojem, ale i rozwojem innych? Czy podajecie rękę wszystkim, którzy wyciągnęli swoją po pomoc?

Tak jak my podaliśmy wam pomocną dłoń, gdy prosiliście o pomoc, tak samo i inni czekają na waszą pomoc. Możecie to zrobić, gdyż do tej pory wasza zdolność do Miłości znacznie wzrosła. Czy to czujecie? Czy to ogarniacie i obejmujecie? Stajecie się wspaniałymi Istotami Światła, jakimi zawsze byliście, ale teraz odkrywacie to ponownie i promieniujecie tym tak, aby wszyscy mogli to ujrzeć.

My z Niebiańskiej Załogi strzegliśmy was i opiekowaliśmy się wami, a teraz, tak jak niemowlę, gdy staje się większym dzieckiem, albo jak nastolatek, gdy staje się dorosłym, jesteście  gotowi, by przyjąć na siebie większą odpowiedzialność i kolejne zadania sprzyjające waszemu dalszemu wzrostowi. A wraz z tym wzrostem pojawiają się cudowności i nowe informacje, które teraz możecie otrzymać, a które poprowadzą was ku jeszcze wspanialszym przygodom.

Wciąż ważne jest, abyście obserwowali negatywne myśli,
które od czasu do czasu wkraczają do waszej świadomości. To są po prostu ślady waszych doświadczeń w dualności i łatwo je wypłukać waszym nowoodkrytym Światłem.

Pogratulujcie sobie teraz tej podróży, w którą nie wszyscy się wybrali, bo nie wszyscy mieli na to dość odwagi. Wy mieliście, i odkryliście w sobie po drodze jeszcze więcej talentów i odwagi. Nie było to łatwe, zgadzamy się. Ale, jak się okaże, dla wspaniałych Boskich Istot jakimi jesteście, jest to "bułka z masłem", jak to mówią.

Zapewne nie zawsze czuliście się w ten sposób, ale jeśli przyjrzycie się swym ogromnym zdolnościom i możliwościom oraz Boskiej Esencji, którą jesteście, ukończycie transformację z wiekszą łatwością, niż kiedyś uznawaliście za możliwe.

Pamiętajcie, by nieustannie spowijać się Światłem oraz tworzyć i utrzymywać połączenie z Wielkim Słońcem Centralnym w każdej chwili. Poczujcie tę moc łączącą się z waszą Gwiazdą Duszy i z waszym Sercem, a potem schodzącą w głąb Matki Ziemi, gdzie rozpalacie sieć energii, i potem znów idziecie w górę do Wielkiego Słońca Centralnego, rozpalając po drodze wszystkie swoje czakry. Poczujcie to, ujrzyjcie i bądźcie w tej Kolumnie Światła - od teraz niech będzie to wasz codzienny stan istnienia. Utrzymujcie go, gdyż poprowadzi on was pewnie waszą ścieżką ku Wzniesieniu.     

Ukochani, jest tyle rzeczy, za które możecie być wdzięczni, i ważne jest, abyście odczuwali wdzięczność w swym Sercu i stale ją wyrażali, gdyż przyniesie wam to jeszcze więcej darów, jak również i innym.

Wyrażamy uznanie za waszą odwagę i waszą wytrwałość, i stoimy za wami gotowi pomagać wam w dowolny sposób. Teraz wy przejmujecie stery, a my będziemy po prostu waszymi "skrzydłowymi". Przemierzamy razem z wami tę drogę - i cóż to za cudownie ekscytująca podróż!

Wasz kochający brat Jeszua i Niebiańska ZałogaPrzekazała Fran Zepeda, 15 lipca 2012
http://www.franheal.wordpress.com  (Blog)
http://www.franhealing.com/Current-Channelled-Message.html (Website)
Przetłumaczyła wika

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Uwaga: tylko uczestnik tego bloga może przesyłać komentarze.